Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Son Nintendo Switch Güncellemesi Önemli Eksiği Kapatıyor

Nintendo Switch, donanım iyileştirmeleri için yeni güncellemesini yayınladı. Artık Nintendo Switch Online'da ekran görüntüsü alınabiliyor.

Nintendo Switch neredeyse altı yıldır piyasada ve Nintendo, sistem donanımını iyileştirmenin yeni yollarını bulmaya devam ediyor. Mevcut açık ve koyu seçeneklerin ötesinde temaların eklenmesi de dahil olmak üzere hayranların görmek istediği bir dizi iyileştirme var. En son paylaşılan yazılım güncellemesi sayesinde artık konsolunuzdaki Nintendo Switch Online uygulamasında ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Önceki Switch yazılım güncellemesi mart ayında yapılmıştı ve oyunları düzenlemek için klasörler eklendi. 15.0.0 sürümü için güncelleme şu anda indirilebilir. Switch Online uygulaması, ana ekrandan başlatıldıktan sonra ekran görüntüleri alınabilse de video çekimi yapılamıyor. Twitter kullanıcısı OatmealDome, Pro Controller Bluetooth ürün yazılımı güncellemelerini içeren değişiklikleri paylaştı.

Nintendo Switch Güncellemesi Oldukça Küçük Çaplı

Nintendo Switch

Switch Online kullanan cihazlar arasında ekran görüntüleri aktarabilme seçeneği olmasa da bu özellik kullanıcılar tarafından bekleniyor.

Nintendo Switch 15.0.0 Yama Notları

  • Bluetooth Ses menüsünün Sistem Ayarları içindeki konumu değişti.
  • Nintendo Switch Online uygulamasındayken ekran görüntüleri alınabilir. Ancak video çekilemez.
  • Kullanıcı deneyimini geliştirmek için genel sistem iyileştirmeleri.

İnanması zor olsa da konsol, başlangıçta Bluetooth Audio sunmadı. Bu seçenek, sistem yayınlandıktan çok sonra bir güncellemeyle eklendi. Öncesinde kullanıcılar PowerA’dan belirli kablolu kumandalar satın almadıkça, sistemle kulaklık kullanmak imkansızdı. Bluetooth Ses eklendiğinde, oyuncular kablosuz sesin keyfini çıkardı. Bugünkü güncelleme çok önemli bir şey içermiyor, ancak kullanıcıların ses cihazlarını sistemle nasıl eşleştireceklerini bulmasını kolaylaştırmalı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.