Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nintendo Switch Online Çok İstenen Özelliğe Nihayet Kavuştu

Nintendo Switch Online, yeni bir güncellemeyle uygulama içi arkadaşlık konusunu geliştirdi. Artık arkadaş koduyla birilerini ekleyebilir ya da kendi kodunuzu QR şeklinde alabilirsiniz.

Nintendo Switch Online uygulamasının, telefonunuzdan arkadaşlık istekleri göndermenizi sağlayan yeni bir güncellemesi geldi. Nintendo Switch’e arkadaş eklemek her zaman zahmetliydi ancak Nintendo, uygulamasında süreci biraz daha kolay hale getirmek için olumlu bir adım attı.

Artık, mart ayında çıkan kod özelliği sayesinde; arkadaşlarımızın kodlarını kopyalayarak istek yollayabiliriz. Alternatif olarak, arkadaş kodunuzu bir URL veya QR kodu olarak alabilirsiniz. Bu özellik, daha sonra başka biri tarafından size arkadaşlık isteği gönderme amaçlı kullanılabilir.

Nintendo Switch Online iOS 13 ve Öncesi İçin Çalışmayacak

Nintendo Switch Online

Uygulamada bir arkadaşlık isteğini kabul etme özelliği eklenmedi, bu yüzden bunun bir Switch konsolunda yapılması gerekiyor. Bu güncellemedeki diğer büyük değişiklik, uygulamanın çalışması için en az iOS 14.0 sürümüne ihtiyaç duyduğu için bazı Apple kullanıcılarını etkiliyor. Nintendo daha önce uygulamanın, iOS 13.0 veya daha önceki sürümlerde haziran ayından itibaren kullanılamayacağını açıklamıştı.

  • Artık arkadaş kodunuzu kullanarak arkadaşlık istekleri gönderebilirsiniz.
  • Arkadaş kodunuzu bir URL olarak kopyalayabilir ve/veya başkalarının size arkadaşlık istekleri göndermek için kullanabileceği bir QR kod olarak kaydedebilirsiniz.
  • Sistem gereksinimleri iOS 14.0 veya sonraki sürümlere güncellendi.
  • Hata düzeltmeleri yapıldı.

Böylelikle iOS kullanıcıları için güncelleme zorunluluğu geldi. Maalesef yeni sürümü güncelleyemeyenler bu erişime sahip olamayacak. Ayrıca istek kabul etmek için de bir konsola ihtiyacınız var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.