Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skyrim Anniversary Edition Çok Önemli Bir Sorunu Çözecek

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition'ın sunacağı birçok yeniliği öğrendik.

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition‘ın Creation Club görevlerine yeni bir yaklaşım getirecek ve önemli bir sorunu çözecek. Elder Scrolls’un beşinci oyunu, oyunun 2011’deki ilk sürümünden bu yana çıkan hemen hemen her konsolda piyasaya sürüldü ve son sürümler, her ek paket genişlemesinin dahil edilmesi ve modların entegrasyonu gibi çeşitli iyileştirmelerle geldi.

Skyrim Anniversary Edition‘da, Hearthfire’ın yeni akvaryumları ve birçok yaşam kalitesi değişikliği gibi PlayStation 5, Xbox Series X/S, son nesil konsollar ve PC için daha fazlası eklenecek ve ince ayar yapılacak.

Skyrim Anniversary Edition

Skyrim 10. Yıldönümü Kutlaması Yolda

Skyrim Anniversary Edition, Bethesda tarafından oyunun nihai sürümü olarak isimlendirildi. Oyunun 10. yıldönümünü kutlamak için, tüm Skyrim Special Edition sahiplerine ücretsiz Creation Club mod içeriği ve ayrıca Anniversary Edition’ı PS4 ve Xbox One’da ilk satın alan müşteriler için ücretsiz yeni nesil yükseltme ile sunulacak. Bununla birlikte, Skyrim Special Edition’a sahip olan son nesil oyuncular, bunun yerine Anniversary Edition’a indirimli bir fiyata yükseltebilecek.

Yıldönümü şenlikleri oyunun ötesine uzanacak çünkü kasım etkinliğinde yıldönümünü kutlayan hayran eserlerinden oluşan bir koleksiyon olan “Skyrim Museum” ve oyundan müziklerin yer aldığı bir konser yer alacak. Yakın tarihli bir ticari marka başvurusu, Elder Scrolls ev ürünlerinin bile Skyrim’in 10. doğum gününü kutlamak için yolda olduğunu gösterdi.

YouTube video

Skyrim Anniversary Edition Büyük Bir Sorunu Çözecek

Yeni bir Bethesda blog gönderisinde, Creation Club’ın başlangıçta otomatik olarak başlatılmasını engelleyen bir değişiklik de dahil olmak üzere Skyrim Anniversary Edition hakkında daha fazla ayrıntı paylaşıldı. Bu, Skyrim Special Edition’da yeni oyuncuların karşılaştığı aşırı görev yükünü hafifletecek çünkü bazıları yeni bir oyuna başladıktan sonra Creation Club’dan indirilen görev yığınlarıyla hemen karşı karşıya gelmesini engelleyecek.

Bunun yerine Bethesda, bu değişikliğin “Skyrim’de maceraya atılırken bu [görevlerle] organik olarak karşılaşmayı kolaylaştıracağını” öne sürdü. Belirli Creation Club görevlerinin peşinden gitmek isteyenler, nasıl başlayacaklarını açıklayan bilgileri mağazadan okuyabilecek. Bu, Skyrim Anniversary Edition’ın modlarını bozacağı konusunda uyarılmış olan Skyrim Special Edition modcuları için de merhem olacak.

Skyrim’de Birçok Yenilik Olacak

Bethesda ayrıca, The Elder Scroll III: Morrowind’den bazı silah ve zırhların eklenmesive The Elder Scrolls IV: Oblivion’dan Oblivion kapılarını içeren bir görev dizisi de dahil olmak üzere Skyrim Anniversary Edition’a gelen yeni Creation Club içeriğinin ana hatlarını paylaştı. Skyrim Special Edition’dan Anniversary Edition’a yükselten müşteriler, bunları ve Creation Club içeriğinin geri kalanını alacak. Eklemeler, çeşitli yeni iksir malzemeleri gibi küçüklerden, tam teşekküllü Skyrim Hayatta Kalma Modu gibi büyük revizyonlara kadar, oyunu daha zor hale getirmek için hava durumu ve açlık gibi yeni faktörler getirecek.

Skyrim Anniversary Edition’ın lansmanı yakın, beraberinde tonlarca içerik ve en başarılı Elder Scrolls girişinin on yıllık geçmişine geriye dönük bir bakış getirecek. The Elder Scrolls VI duyurulmasına rağmen henüz piyasaya sürülmedi, umarım Skyrim’in bu yeni sürümü, oyuncuları şimdilik cezbetmek için yeterli olacaktır.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.