Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Skyrim Anniversary Edition’da Akvaryum Olacak

The Elder Scrolls V: Skyrim'in onuncu yıldönümünü kutlamak için oyuncular, diğer yeni özelliklerin yanı sıra balık tutma ve tuttukları balıkları akvaryumlarda saklama becerisine sahip olacak.

Skyrim Anniversary Edition‘ın Animal Crossing ve Stardew Valley ile ortak noktası ne olabilir? Balık tutma ve tuttuğunuz balıkları akvaryumlarda tutma özelliği olacak. Bethesda, avımızla neler yapabileceğimizi gösteren kısa bir tanıtım videosu paylaştı.

Skyrim Anniversary Edition‘da, sanal evinizin dekorunu akvaryumlar ve duvara monte edilmiş balık ganimetleriyle zenginleştirebileceksiniz. Skyrim dünyasındaki avcıların daha önce yaptığı gibi, olta balıkçıları da artık avlarını uygun bir şekilde sergileyebilecek.

Videoda farklı balık türlerinin bitkiler, kabuklar ve köklerle süslenmiş akvaryumlarda birlikte yüzdüğünü gördük. Gerçek hayatta olduğu gibi bazı türlerin birbirine düşman olup olmayacağını merak ediyoruz. Belki de akvaryumlarımızın içini de kendimiz dekore edebileceğizdir ancak şuan bunu bilmiyoruz.

11 Kasım, The Elder Scrolls V: Skyrim’in çıkışının onuncu yıl dönümü olacak ve bu aynı zamanda oyunun ikinci yeniden yayımı olan Skyrim Anniversary Edition’ın lansman tarihi ve Skyrim Special sahipleri için ücretsiz ve özel bir yıldönümü güncellemesi olacak. Ayrıca oyunla ilgili özel etkinlikler de olacak, daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz.

Skyrim Anniversary Edition

Skyrim Anniversary Edition Özellikleri

Yeni özellikler (Anniversary Edition ve güncellemede ortak) yeni bir hayatta kalma modu, yeni nesil konsol yükseltmesi (Skyrim Special Edition sahipleri için ücretsiz), Shivering Isles’ta geçen Saints & Seducers görev serisi ve yukarıda bahsettiğimiz balık tutma yeteneği olacak.

Skyrim Anniversary Edition ve Anniversary Update’in çıkışı 11 Kasım’da yapılacak. Yenilenen sürüm PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox X/S Series‘de mevcut olacak. Oyun ayrıca Xbox Game Pass hizmetinde de yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.