Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea Of Thieves Forts Of The Forgotten Etkinliği Tanıtıldı

'Sea Of Thieves' Forts Of The Forgotten etkinliği bu hafta başlıyor. Etkinlik Nisan ayının başına kadar sürecek.

Rare, bu hafta Sea Of Thieves’e gelecek olan Forts Of The Forgotten güncellemesini gösteren yeni bir fragman yayınladı. Etkinlik 24 Mart-7 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Ayrıca etkinlik için özel bir sinematik fragman da yayınlandı. Forts Of The Forgotten, oyunculara yeni hikaye ve solo oyun fırsatları getiren zaman sınırlı etkinlikler olan Sea Of Thieves’de yeni bir Macera olacak.

Shrouded Islands olarak adlandırılan ilk Macera Şubat ayında başlamıştı. Bu ise bu yıl içerisinde yayınlanan ikinci macera olacak. Forts Of The Forgotten, oyuncuların aşağıdaki fragmanda gösterilen Golden Sands Outpost olmak üzere altı farklı kaleyi keşfetmesine izin verecek. Maceralar’ın bu sezonunun sonunda, son bir Macera üç hafta sürecek ve nasıl sonuçlanacağı oyunun bilgisini ve dünyanın kendisini etkileyecek.

Sea Of Thieves: Forts Of The Forgotten

Forts Of The Forgotten

Rare ayrıca yılın başlarında bu Maceraların gerçek sonucunun ve oyunun genel hikayesinin “topluluğun birleşik çabaları ve seçimlerinden” etkileneceğini açıkladı. Forts Of The Forgotten, Sea Of Thieves altıncı sezonunun bir parçası ve oyunculara zenginlik veya bir kalenin çiftliğini savunmak için Sea Forts’a yanaşma ve işgal etme fırsatı sunacak. Sea Of Thieves, Rare’in oyunun anlatımını nasıl sunduğu ve oyunun dünyasını nasıl geliştirdiğine odaklanıldığından, bu yıl için içeriğinde bir revizyon yapıldı.

Bu yılın Ocak ayında yayınlanan bir video ön izleme etkinliğinden, Sea of Thieves Maceralar’ın geleceği hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca yeni etkinliğin tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.