Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea Of Thieves’e ‘Maceralar’ İsimli Kısa Hikayeler Eklendi

Sea of Thieves, Shrouded Islands ile sınırlı süreli Aventures hikayeleri başlattı. Aylık Maceralar oyunun hikayesini genişletecek.

Sea Of Thieves oyuncuları artık oyunda daha fazla hikaye sunmayı amaçlayan sınırlı süreli etkinliklere katılabilecek. Bu haftadan itibaren oyuncular Maceralar‘a katılabileceksiniz. Maceralar, Sea Of Thieves’in geniş hikayesindeki ufak bölümler olacak.

Geliştirici Rare, her hikaye iki hafta boyunca devam edecek şekilde, her ay bir tane yayınlayacak. Her sezonun sonunda, son bir Macera üç hafta sürecek. Nasıl sonuçlanacağı, oyunun bilgisini ve oyun dünyasının kendisini etkileyecek. Rare ayrıca maceraların nasıl oynanacağının bir dereceye kadar “topluluğun birleşik çabaları ve seçimlerinden” etkileneceğini belirtti.

Sea Of Thieves’in Hikayesi Çok Yol Kat Etti

Sea Of Thieves

Oyun bir süredir hikaye anlamında büyük yol kat etti. Korsanların ölmeye gittiği yer olan Lanetliler Denizi‘ni çevreleyen olaylar, Hırsızlar Denizi‘ne müdahale etti. Bugünlerde, hayaletler ve hayalet gemiler yaşam alanına girdi ve hikaye belirgin bir şekilde hayaletlere odaklandı.

Bu anlattıklarım yeni veya sıradan oyuncular için kafa karıştırıcı geliyorsa her yeni Macera, hikayenin olaylarını belirleyen sinematik bir fragmanla başlayacak. Shrouded Islands adlı ilk Macera için bir fragman, işleri güzel bir şekilde kurdu. Shrouded Islands bugünden, 3 Mart’a kadar devam edecek.

Geçen ay, Rare, Sea Of Thieves içeriği için önümüzdeki yıl için yol haritasını yayınladı. Bir video ön izleme etkinliği sırasında Rare, Deniz Kaleleri ve Gizemler’in Maceralar’ın ile birlikte dizinin bir parçasını oluşturacağını duyurdu.

Deniz Kaleleri, çeşitlilik katmak için haritaya eklenecek altı yeni konum. Ana hikayeye bağlı yolları tamamlamak için solo oyunculara fırsatlar sunuyorlar.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.