Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of Thieves Sezon 6 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Rare, Sea of Thieves'in Altıncı Sezonu öncesinde, yeni ödülleri ve oyuncuların kazanmaya başlayabilecekleri gerçek tarihi gösteren yeni bir fragman yayınladı.

Sea of Thieves Sezon 6 kısa zaman sonra başlayacak. Sea of ​​Thieves‘in ilk lansman dönemi Microsoft veya Rare’in umduğu kadar iyi olmasa da, açık deniz korsan oyunu potansiyel gösterdi. Neyse ki, Rare yalnızca deneyimle ilgili mevcut sorunları düzeltmek için değil, aynı zamanda daha fazla içerik eklemek için güncellemeler sağlamaya devam etti. Başlangıçta ücretsiz güncellemelere ve oyun içi mikro dönüşümlere dayanan Sea of ​​Thieves, PC’de piyasaya çıktıktan sonra ivme kazanmaya devam etti ve geçen yaz Karayip Korsanları geçit etkinliği ile oyuncu sayısını katladı.

Sea of ​​Thieves son birkaç yılda bir tür rönesans yaşadığından, özellikle oyun Jack Sparrow’u içeren Pirate’s Life içeriği gibi tek başına oyuncuların bile keyfini çıkarabileceği daha fazla PvE tarzı içerik eklemeye devam ettiğinden, devam eden çaba meyvesini verdi. Buna ek olarak, oyun geçen yılın başlarında sezonluk bir model benimsedi ve oyunculara her şeyin üstünde daha fazla ödül veren ücretli bir Battle Pass’e ek olarak oyunculara hem zorluklar hem de ödüller sağladı. Sea of Thieves Sezon 6 ne zaman başlayacak derken, Rare nihayet belirli bir çıkış tarihi açıkladı.

Sea of Thieves Sezon 6 Çıkış Tarihi

Sea of Thieves Sezon 6

Sea of Thieves’in en son fragmanı oyunculara, bu hafta 10 Mart‘ta resmen başlayacak olan Altıncı Sezon’un müjdesini verdi. İçerik açısından Sea of Thieves Sezon 6, altı yeni perili Deniz Kalesi şeklinde yeni “isteğe bağlı” karşılaşmalar ekledi. Oyuncular kaleye hücum ederken sandıklar, kafatasları ve çok daha fazlasını içeren bir oda için özel bir hazine anahtarına sahip olan hayalet askerlerle savaşa girecek. Bu karşılaşmalar, hem tamamlanma süresi hem de genel meydan okuma açısından diğer bazı kalelerden daha oyuncu dostu olacak şekilde tasarlandı.

Güncelleme ayrıca, bu sezon daha sonra piyasaya sürülecek olan tekrar oynanabilir bir Korsan Efsanesi Yolculuğu‘nu da içerecek. Görev, göreve daha fazla tekrar değeri vermek için rastgele zorluklar içerecek ve oyunun bilgisi ve karakterleri için daha fazla bağlam sağlayacak. Doğal olarak, bu sezon aynı zamanda sadece oynayarak ün kazanarak ücretsiz olarak kazanılabilen 100 kademeli ganimet içeren yeni bir geçişle birlikte gelecek. Sea of Thieves fragmanı, Dark Relics yelken, yeni kozmetik ürünler ve hatta silah kaplamaları gibi bir dizi ödülü ortaya çıkardı. Biraz gerçek para harcamaktan çekinmeyenler için birçok yeni kozmetik ürün de oyundaki yerini alacak.

Sea of Thieves Sezon 6 Duyuru Fragmanı

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.