Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of ​​Thieves Betası PS5’te Yayımlandı

Açık dünya korsan oyunu Sea of ​​Thieves rakip konsol Playstation 5'te yer almaya hazırlanıyor. Kapalı beta şu anda başlamış durumda.

Rare ekibi tarafından oyunculara sunulan Sea of Thieves için yeni bir sürüm başlatıldı. Açıklanan detaylara göre oyunun kapalı betası PlayStation 5 konsollarında sunuldu ve bu betaya katılım sağlamak için oyuncular ön sipariş vermek durumunda kalıyor. Beta süreci 15 Nisan tarihine kadar sürüyor ve bu ayın sonunda piyasaya sürülmeden önce oyunun herhangi bir versiyonunu ön sipariş veren oyunculara tamamen açık oluyor.

Kapalı betaya katılan oyuncular 11. sezon kapsamında yer alan şöhret puanları, para birimleri ve kozmetik ödülleri kazanabiliyor. Ayrıca 12. sezon içerisinde yer alan şöhret puanları da elde edilebiliyor. Katılımcılar ayrıca oyun içi mağaza olan Pirate Emporium‘a ne yazık ki erişim sağlayamıyor. Ek olarak beta içerisinde başarımlar yani kupalar devre dışı bırakılıyor ve herhangi bir başarı burada yanıt bulmuyor. Ancak web sitesinde yer alan SSS kısmına göre tam sürümle beraber mevcut ilerlemeniz ve başarımlarınız otomatik olarak açılabilecek.

Sea of ​​Thieves Korsan Temasıyla Öne Çıkıyor

Açık dünya sistemi ile beraber ön plana çıkan ve korsan temasını bizlere sunan Sea of Thieves, PlayStation 5 konsollarında çapraz ilerleme desteğine sahip olacak. Bu kapsamda arkadaşlarınızı davet edebilecek, özel öğeleri elinize alabilecek ve dilediğiniz oyuncularla mücadeleye başlayabileceksiniz. İlk olarak PC ve Xbox konsollarına çıkışını gerçekleştiren yapım artık rakip konsol olarak PlayStation tarafında yer almaya hazırlanıyor.

Açıklanan detaylara göre Sea of Thieves bu ayın sonlarında PlayStation konsollarına gelmeye hazırlanıyor. Şubat ayı içerisinde Microsoft, PlayStation ve Switch konsollarına gelecek olan çeşitli birinci taraf oyunlarını açıkladı. Bu oyunlar arasında Hi-Fi Rush, Sea of Thieves ve Grounded gibi yapımlar yer alıyor. Korsan temalı yapım 30 Nisan’da PS5 için piyasaya sürülecek. Konsollar ve PC genelinde ise çapraz oyun desteğine sahip olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.