Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Sea of ​​Thieves: The Shrouded Deep Fragmanı Yayınlandı

Geliştirici, 21 Nisan'da başlayacak olan Sea of ​​Thieves: The Shrouded Deep etkinliği için yeni bir fragman yayınladı.

Sea of ​​Thieves, içerik güncellemeleri ve etkinliklerle dolu bir yıl yaşıyor. Forts of the Forgotten hikaye etkinliğinin ve oyunda bir milyon Pirate Legends kazanmanın bir haftalık kutlamasının ardından, geliştirici Rare bugün oyunun bu ay gelecek yeni hikaye macerası The Shrouded Deep için yepyeni bir fragman yayınladı.

Tanıdık NPC’ler olan Merrick ve Belle ile birlikte çalışan oyuncular, oyundaki en nadir Megalodon olan Shrouded Ghost‘u bulmak için denizlere yelken açacak. Ayrıca korkunç bir güce sahip olduğu söylenen bir eser olan Veil of the Ancients‘ı arayacak bir keşif yolculuğuna adım atacak.

Sea of ​​Thieves Bu Sene Dördüncü Yılını Kutlayacak

Sea of ​​Thieves

Hikaye, daha önce gerçekleştirilen Forts of the Forgotten etkinliğiyle yakından bağlantılı görünüyor. Geliştiricinin bugün yayınladığı fragman, Belle’in yakınlarda bulunan bir şamandırada bulunduğu anın görüntüleri de dahil olmak üzere oyunun eski konseptlerinden küçük parçalar içeriyor. Oyun konseptlerine ait daha eski bilgi parçalarına küçük selamlar görmek birçok hayranı memnun etmiş görünüyor.

The Shrouded Deep 21 Nisan ile 12 Mayıs arasında demir atacak. Bu nedenle ayaklarını ıslatmak isteyen korsanların yaklaşan oyun güncellemesinin ödüllerini toplamak için birkaç haftası olacak. Oyun bu sene dördüncü yıl dönümünü kutlayacak. Önümüzdeki aylarda Sea of ​​Thieves hayranları için de kuşkusuz çok daha fazla heyecan verici bir ay yaşanacak.

The Shrouded Deep Fragmanı:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.