Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty 2024, Bu Ay İçinde Warzone’da Duyurulacak

Heyecanla beklenen bir sonraki Call of Duty oyunu bu ay Warzone'da düzenlenecek bir oyun içi etkinlikle tanıtılabilir.

Geçtiğimiz yıl 69 milyar dolarlık anlaşma ile Microsoft çatısı altına geçen Activision, bir sonraki Call of Duty oyunu için hazırlıklarına devam ediyor. 9 Haziran’da düzenleneceği duyurulan Xbox Games Showcase‘te Black Ops V olarak adlandırıldığına inanılan yapımı ayrıntılı bir şekilde görmemiz bekleniyor. Fakat ondan önce heyecan ateşini yakacak bir tanıtım fragmanı yayımlanabilir.

Çarşamba günü Modern Warfare 3 ve Warzone 3. Sezon Reloaded güncellemesinin çıkmasının ardından veri analizcileri tarafından ortaya çıkarılan kodlar, bu ay serinin bir sonraki oyununun duyurulacağına işaret ediyor. Salı günü Microsoft, 9 Haziran’da bir Xbox Games Showcase düzenlemeyi ve ardından adını açıklamadığı gizemli bir oyun için başka bir dijital sunum yapmayı planladığını duyurdu.

Xbox ve Activision, Yeni Call of Duty İçin Hazırlanıyor

yeni call of duty 2024

Bu oyun muhtemelen yeni Call of Duty olacak. Yayıncı Activision’ın çıkış tarihi için ekim ayının sonunu hedeflediği söyleniyor. Microsoft, efsanevi üç başlı köpek Cerberus‘a benzeyen bir teaser görüntüsü paylaştı. Cerberus’un bu yılki Call of Duty’nin kod adı olduğu ve Black Ops serisinde de birkaç kez göründüğü bildiriliyor.

Bu haftaki Warzone güncellemesinin dosyalarını tarayan veri analizcilerinin, mayıs ayı sonuna kadar sürmesi beklenen 3. Sezon’da Cerberus’un ortaya çıkmasına yönelik bir dizi referansı ortaya çıkardığı bildirildi. Bir sonraki Call of Duty oyununu ön sipariş eden oyuncular, 2020’deki Black Ops: Cold War’da olduğu gibi Warzone’da da bir Frank Woods karakterinin kilidini açabilecekler.

Veri analizcileri ayrıca Activision’ın 4. Sezon’da Fallout, Gundam ve The Crow ile Modern Warfare 3 ve Warzone crossover’ları planlıyor olabileceğini gösteren bir kod keşfetti. Bu yılki Call of Duty’nin 1990’ların başında Körfez Savaşı sırasında geçen yeni bir Black Ops oyunu olduğu ve geliştirmenin Treyarch tarafından yürütüldüğü iddia edildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.