Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Saints Row 4 Steam’de Zamlandı (Epic’te Bedava)

Neredeyse 10 yaşına girecek olan Saints Row 4'ün Steam sürümüne akıllara durgunluk veren bir zam yapıldı.

Saints Row 4 Steam sürümüne yüzde 754 zam geldi. Epic Games Store’da bugünden itibaren 7 gün boyunca ücretsiz dağıtılacak olan oyunun Steam sürümünün aniden zamlanması dikkat çekti.

Serinin diğer oyunlarına veya yayıncı Deep Silver Games’in diğer oyunlarına herhangi bir zam yapılmadı ve zamdan etkilenen yalnızca Saints Row 4 Steam sürümü oldu. Tabii ki şimdilik fiyatı yükselmeyen oyunların sürekli olarak böyle kalacağının garantisini veremeyiz. Bu yüzden Deep Silver’ın yayınladığı oyunlara yakında bir zam gelebileceğinin altını çizelim.

Saints Row 4 Steam’de Aniden Fiyat Arttırdı

Saints Row 4

  • Eski Fiyat: 24 TL
  • Yeni Fiyat: 205 TL

Deep Silver’ın diğer oyunlarına dokunmadan, yalnızca Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılan Saints Row 4’e zam yapması akıllara yeni bir ücretsiz güncelleme veya Remastered sürümü mü geliyor sorularını getirdi. Yakın zamanda tüm Saints Row sahiplerinin oyunlarını ücretsiz olarak Re-Elected sürümüne yükselteceğini açıklayan Deep Silver’ın yaptığı zam bununla ilgili olabilir diye düşünüyoruz.

Yeni gelen ücretsiz güncelleme ile Saints Row 4 Steam sürümünün sahibi olan oyuncular, hem GOG hem de Epic Games oyuncuları ile çapraz platform oynama şansına sahip olacak ve ilerlemelerini de taşıyabilecek. Ayrıca, yeni güncelleme ile Enter the Dominatrix ve How the Saints save Christmas ek paketleri ve bütün irili ufaklı paketler de ücretsiz olarak yeni sürümle oyunculara sunulacak.

Geçtiğimiz gün, The Long Dark’ın da artık 50 TL’den değil zamlı bir fiyattan satılacağını öğrendik. Türkçe dil desteği sunan popüler hayatta kalma oyununun ek paketleri şimdiden 190 TL seviyelerine çıktı ancak ana oyun Ocak ayından itibaren zamlanacak. Maalesef ki bu ve bunun gibi zam haberlerini çok daha fazla duyacağız gibi görünüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.