Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Store’dan İki Yeni Ücretsiz Oyun (8 – 15 Aralık)

Epic Games Store, bu hafta Saints Row IV: Re-Elected ve Wildcat Gun Machine'i ücretsiz veriyor. 15 Aralık'a kadar alınabilecek olan oyunlar, toplam 69 TL değerinde.

Epic Games ücretsiz oyun rutinini devam ettiriyor. Her perşembe tam 19:00’da olduğu gibi, bugün de iki yeni ücretsiz Epic Games Store oyunu sınırlı bir süre için alınıp ömür boyu saklanabilecek. Yılbaşına adım adım yaklaştığımızda bugünlerde mağazanın hediyeleriyle kitaplığınızı daha da genişletebilirsiniz. Geçtiğimiz hafta, toplam değeri 82 lirayı bulan Fort Triumph ve RPG in a Box ücretsiz dağıtılmıştı. Peki, bu oyunların yerini alacak yeni bedavalar neler?

Öncelikle bu iki oyunu almak için hala vaktinizin olduğunu belirtelim. Saat 19:00 itibarıyla onların yerini iki yeni ücretsiz Epic Games oyunu alacak. Kullanıcılar, 8 – 15 Aralık 2022 saat 19:00 arasında Saints Row IV: Re-Elected ve Wildcat Gun Machine‘i alabilecekler. Steam değeri 69 lira olan oyunları kalıcı olarak elde etmek için tek yapmanız gereken ilgili tarih aralığında kütüphanenize eklemek.

Haftanın Epic Games Ücretsiz Oyunları

ücretsiz epic games oyunu

Saints Row serisinin dördüncü oyununda artık başkan sizsiniz. Bir uzaylı varlığı tarafından işgal edilen Dünya’yı süper güçler ve çılgın silahlardan oluşan bir cephanelik kullanarak kurtarmaya çalışıyorsunuz. Son derece çılgın bir açık dünya oyunu olan Saints Row IV: Re-Elected, mizahi oynanışı ve 25 saatlik hikayesiyle sizi epey eğlendirecektir. Ayrıca arkadaşlarınızla eşli oynama şansınız da var.

Wildcat Gun Machine ise Chunkybox Games tarafından Mayıs 2022’de piyasaya sürülen bağımsız bir oyun. Çeşitli silahlarla, dev robotlarla ve sevimli kedilerle birlikte tuhaf bedenli yaratıkların akınlarına karşı savaştığınız bir zindan tarama deneyimi sunan yapım, destansı bölüm sonu canavarı savaşları içeriyor. Sürprizlerle dolu savaş bulmacaları ve benzersiz 2D sanat tarzı ile dikkat çeken Epic Games ücretsiz oyunu, eğlenceli olduğu kadar zorlayıcı da.

Öte yandan Epic Games Store, 15 Aralık’tan yılbaşına kadar her gün ücretsiz oyun verecek. Bu da, yeni yıla girerken toplanabilecek 15 ücretsiz oyun anlamına geliyor. Liste belli oldukça sizlerle paylaşacağız!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.