PUBG: NEW STATE

Takip Et
5.1

Kullanıcı

Reynmen’in PUBG NEW STATE Şarkısı Yayında

Krafton, oyuncular Umut Tabak ve Elif Acehan'ın yeni çıkan mobil battle royale oyunu PUBG NEW STATE'in Türkiye yerelleştirilmesi için karşılaşmalardaki karakter komutlarını seslendirdiklerini duyurdu.

Dünyanın en çok oynanan mobil battle royale oyunlarından PUBG‘nin çok daha gelişmiş bir versiyonu olan PUBG NEW STATE, 11 Kasım itibarıyla Android ve iOS cihazlar için yayınlandı.

Krafton tarafından yapılan açıklamada, oyuncular Umut Tabak ve Elif Acehan‘ın Türkiye yerelleştirilmesi için karşılaşmalardaki karakter komutlarını seslendirdikleri belirtildi. Ayrıca Türk şarkıcı ve influencer Reynmen, oyunun çıkışını kutlamak için bir şarkı yazdı ve bir video klip paylaştı. Şarkı, oyuncuların keyif alması için tamamen Türkçe olarak yerelleştirildi.

PUBG NEW STATE

Oyun endüstrisinde deneyimli olan Tabak, Crysis 2’de Commander Lockhart’ı seslendirmiş ve başka oyunlarda da çalışmıştır. Ayrıca Hollywood filmlerinde Brad Pitt dahil olmak üzere çeşitli aktörleri seslendirmiştir. Acehan ise oyuncu Reneé Zellweger’in yanı sıra daha pek çok kişinin seslendirmesinde görev almasıyla tanınıyor.

Acehan, “PUBG NEW STATE kayıtları sırasında çok eğlendik. Oyuncuların sesimi duyunca anlık duygular hissetmesini sağlamak benim için çok önemli, bu sebeple çok titiz ve keyifli bir kayıt oldu” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Reynmen’in PUBG NEW STATE Şarkısı

Türk şarkıcı ve influencer Reynmen, Türkiye’de PUBG NEW STATE’in çıkışını kutlamak adına oyunseverlerin seveceği bir şarkı yazdı. “Gel Kurtar” isimli şarkı ve videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz.

PUBG NEW STATE, çatışan gruplar tarafından yıllarca zarar görmüş, kurgusal bir şehir olan Troi’de ve 2051 yılında geçmektedir. Oyun, orijinal PUBG BATTLEGROUNDS deneyimini yeniden canlandırıyor ve bu, onu bugüne kadarki en gerçekçi ve teknolojik olarak gelişmiş mobil oyunlardan biri haline getiriyor. Oynaması ücretsiz battle royale oyunu NEW STATE’i, Android ve iOS üzerinden telefonunuza indirebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol