PUBG: NEW STATE

Takip Et
5.1

Kullanıcı

PUBG: New State Çıktı!

PUBG Mobile'ın her anlamda geliştirilmiş olan oyunu PUBG: New State bugün itibariyle Google Play Store ve App Store'da kullanıcıların beğenisine sunulmak için piyasaya sürüldü.

PUBG Mobile oyunundan hem grafiksel hem oynayış olarak bir tık daha gelişmiş olarak tanıtılan PUBG: New State bugün Google Play ve App Store’da yer aldı. Oyun yayınlandığı andan itibaren büyük bir ilgi ile karşı karşıya kaldı.

Geçtiğimiz yılda tanıtımı gerçekleşen, PUBG Mobile’ın daha gelişmiş bir sürümü olarak kullanıcılara sunulacak olan PUBG: New State oyunu için işte o büyük gün geldi çattı. Mobil oyunseverlerin bir hayli merakla beklediği oyun, Google Play Store ve App Store’da tamamen ücretsiz bir şekilde indirilmek için yerini aldı. Benzersiz grafiklere sahip olacağı belirtilen oyun, aslında orijinal PUBG Mobile’dan daha üst düzey grafiklere sahip desek yeridir.

PUBG: New State

Bu yeni çıkan oyunu PUBG Mobile’dan ayıran en büyük özellik ise içinde geçtiği zaman dilimi. Oyun, 2051 yılında geçmekte. Oyunun yayınlanan sürümünde de zaten dünyanın günümüze göre daha da teknolojik bir hale dönüştürüldüğü gözlerden kaçmıyor. Her şeyden önce silahlarda bir hayli gelişmiş holografik nişangahlar haricinde de çok fazla değişiklik görünmüyor, günümüzdeki silahlar oyun içinde bulunuyor.

PUBG: New State Özellikleri

Battle-royale türüne sahip olan oyun, hayatta kalan son kişi olmaya çalıştığınız oyunda aynı zamanda takımlı ölüm maçı ve antrenman modu var. Oyundaki haritalar kısmına gelecek olduğumuzda gerçek PUBG’den hatırladığımız Erangel ve Troi haritalarından oluşmakta. Erangel, bu oyun için yeniden yapılmışken Troi ise, bu oyuna özel bir şekilde hazırlandı. Ölüm maçı moduysa Station adlı küçük bir haritada oynanacak.

new state android

Oyun, gerçek PUBG’ye göre oynanış bakımından küçük fakat ehemmiyetli değişikliklere yer veriyor. Oyunda silahlar özelleştirilebiliyor, ölen takım arkadaşları yeniden canlandırılabiliyor. Gelen en dikkat çekici özellik ise haritaya paraşütle atladığınız anda sizin düşmanınız olacak olan oyuncularla sonra savaş anındayken takım arkadaşı olabilmenizi sağlayan ‘Recruit System’ özelliği. Ezcümle üç kişilik ekibinizi savaş halindeyken 4’e çıkarabilme şansına sahip olabileceksiniz.

PUBG: New State Sistem Gereksinimleri

Oyunu indirmek isteyen Android kullanıcılar, en az 2 GB RAM ve Android 6’dan daha yüksek bir işletim sistemine sahip olmalılar. iOS kullanıcılarına gelecek olduğumuzda iOS 13.0/iPadOS 13.0 ya da daha güncel bir işletim sistemine sahip cihaz kullanmak zorundalar. Oyuna sahip olmak istiyorsanız depolama alanından yaklaşık 1,5 GB’lık boş alan olması gerekmekte.

Oyunu indirmek için cihazınız;
Android işletim sistemi destekliyorsa buraya
iOS işletim sistemi destekliyorsa buraya tıklayabilirsiniz.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol