Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Resident Evil Dizisi Infinite Darkness’ın Yayın Tarihi, Yeni Fragmanla Belli Oldu

Netflix, Resident Evil animasyon dizisi Infinite Darkness için yayınladığı yeni fragmanla birlikte merakla beklenen çıkış tarihini de açıkladı. İkonik korku serisinin hayranlarına yepyeni bir macera yaşatacak olan Infinite Darkness, 8 Temmuz’da yayınlanacak.

Yakın zaman önce serinin sekizinci oyunu Village ile karşımıza çıkan Resident Evil evreni, animasyon dizisi ile macerayı farklı bir boyuta taşıyacak. Capcom’un ikonik korku evreninde geçen Infinite Darkness’tan yeni bir fragman yayınlayan Netflix, gösterim tarihini de nihayet açıkladı.

Büyük bir heyecanla beklenen Resident Evil dizisi, 8 Temmuz’da izleyicilere takdim edilecek. Resident Evil Infinite Darkness, Resident Evil 4‘ten iki yıl sonra, 2006 yılında geçiyor. Dizi, Amerika Birleşik Devletleri’nin sembol yerlerinden Beyaz Saray’ın yaşanan ani bir elektrik kesintisinin ardından zombilerin saldırısına uğramasıyla başlıyor.

resident evil infinite darkness

Netflix’in paylaştığı yeni fragmanda, Terrasave çalışanı Claire Redfield’ın yaşanabilecek yeni bir zombi salgını konusunda Beyaz Saray yetkililerini bilgilendirmeye çalıştığını görüyoruz. Daha sonra Leon S. Kennedy‘i bulan ve izlenimlerini onunla paylaşan Claire, bir kez daha umduğu cevapları bulamıyor. Fakat uzak ülkelerde meydana gelen iki zombi salgını, sonunda ABD’yi derinden sarsan bir kaosa dönüşüyor.

Resident Evil dizisi için paylaşılan tüm fragmanlar, izleyicilere bolca kargaşa, savaş, ölüm ve heyecan vadediyor. Seride Nick Apostolides Leon Kennedy’yi canlandırırken, Stephanie Panisello ise Claire Redfield’a hayat veriyor. CGI teknolojisi kullanılarak geliştirilen Infinite Darkness, 2008’den 2017’ye kadar Resident Evil oyununun prodüksiyonunda yer alan Capcom’dan Hiroyuki Kobayashi tarafından hayata geçirildi.

TMS Entertainment dizinin yapımcılığından sorumluyken, Resident Evil Vendetta’nın arkasındaki Kei Miyamoto liderliğindeki Quebico, 3DCG animasyon prodüksiyonunu üstlendi. Resident Evil evrenine yepyeni bir yorum getirmesi beklenen Resident Evil Infinite Darkness, 8 Temmuz 2021 tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

Dilerseniz, Netflix’te yayınlanacak oyun uyarlamaları hakkındaki içeriğimize buradan göz atabilirsiniz. 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.