Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Redfall Çıkış Tarihi Xbox Etkinliği Öncesinde Sızdırıldı!

Redfall, 2023'ün ilk yarısında bir süre piyasaya sürülecek ve yakın tarihli bir söylenti kesin çıkış tarihini ortaya çıkarttığını iddia etti.

Yakın tarihli bir söylentiye inanılacak olursa, Redfall çıkış tarihi ortaya çıktı ve söylentiye göre, çok da uzun süre beklememize gerek yok. Bu söylenti doğru olsun ya da olmasın, oyunun ne zaman çıkış yapacağını Xbox Bethesda Developer Direct‘te öğreneceğiz.

Aralık ayındaki The Game Awards’tan bu yana Xbox’ın kendi etkinliğini yapacağını biliyorduk ve Microsoft, Xbox Bethesda Developer Direct’in 25 Ocak’ta gerçekleşeceğini nihayet doğruladı. Redfall, Minecraft Legends, Forza Motorsport ve The Elder Scrolls Online hakkında daha fazla şey öğreneceğiz. Starfield ise ileri bir tarihte özel bir etkinlikle tanıtılacak.

Redfall Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Redfall Çıkış Tarihi Xbox Etkinliği Öncesinde Sızdırıldı!

Redfall PC ve Xbox Series X/S konsolları için 2 Mayıs 2023‘te çıkış yapacak. söylenti, daha önce Hideo Kojima’nın Overdos isimli oyunu hakkında bilgi sızdıran Twitter kullanıcısı eXtas1s‘den geldi. Pek çok hayranın Xbox bulut oyunu Hideo Kojima’nın Project Overdose söylentileriyle aynı olduğuna inandığını belirtmek gerek ancak bunun bir sızıntı olduğunu da unutmayın.

Başka bir deyişle, Redfall çıkış tarihi kesin değil ancak neyse ki, hayranların bu söylentinin doğruluğunu ay sonuna kadar öğrenmesi muhtemel. Bununla birlikte, eXtas1s bu Redfall söylentisine oldukça güveniyor gibi görünüyor ancak en iyisi bunu Microsoft’un ağzından duymak için beklemek. Son olarak, bu söylentinin Redfall ile ilgili daha önceki söylentilerle örtüştüğünü belirtmek gerek.

Bu arada, bahsettiğimiz birinci taraf bütün Microsoft oyunları ilk günden Game Pass’te yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.