Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox, Sıradaki Etkinliği İçin Tarih Verdi

Bu yılki ilk Xbox etkinliğinin 25 Ocak'ta gerçekleşeceği duyuruldu. Ancak bu konuda resmi bir açıklama gelmedi.

Microsoft ve Bethesda’nın bu yıl gerçekleştireceği ilk Xbox etkinliğinin tarihi ve detayları açıklandı. Windows Central’a göre etkinliğin adı Xbox Developer_Direct olacak ve etkinlik Twitch ile YouTube kanalları aracılığıyla izlenebilecek.

Açıklanan rapora göre gerçekleşecek Xbox etkinliğinde Redfall, Minecraft Legends ve Forza Motorsport ile ilgili yeni duyurular yapılacak. Ardından ZeniMax Online Studios’un geliştirdiği yeni içerikler de duyurulacak ancak Starfield duyuruları bu etkinlikte yer almayacak. Starfield’ın etkinlikte yer almayacak olmasının sebebi ise oyuna yönelik özel bir etkinlik planlanması. Böylece yapımın diğer detaylarını bizzat Starfield etkinliğinde öğrenecek olabiliriz.

Xbox Developer_Direct 25 Ocak’ta Başlayacak

Xbox

Yaklaşan etkinlik hakkındaki rapor doğruysa, bu hafta içinde resmi olarak duyurusunu görebiliriz. Şirketin pazarlama müdürü Aaron Greenberg Pazartesi günü “İlerleyen günler için heyecanlı olduğum eğlenceli bir haftaya giriş yaptık.” diye bir tweet paylaştı. Microsoft’un The Game Awards’da duyuru yapmamasının ardından Greenberg, hayranlara 2023’ün inanılmaz derecede heyecan verici olacağını söylemişti.

Geçen ay 2023’te göstermeyi ve paylaşmayı planladığımız çok şey var diyen müdür, duyurular için az bir süre kaldığını da açıklamıştı. Xbox Developer_Direct etkinliğinin ise 25 Ocak’ta saat 23:00’da gerçekleşmesi planlanıyor.

Ek olarak Bethesda’nın Redfall ve Starfield oyunlarını 2023’ün ilk yarısında piyasaya süreceği söylendi. Forza Motorsport’un önümüzdeki bahar aylarında piyasaya sürülmesi planlanıyor ve aksiyon strateji oyunu Minecraft Legends’ın da bu yıl geleceği tahmin ediliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.