Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hideo Kojima’nın Yeni Oyunu Overdose Sızdırıldı! (Video)

Hideo Kojima'nın merakla beklenen yeni korku oyunu Overdose'dan 2 dakikalık bir oynanış videosu sızdırıldı.

Dün Insider Gaming tarafından bildirildiği üzere, Hideo Kojima’nın yeni oyunu “Overdose“un görüntüleri internette özel olarak dolaşmaya başladı. Çoğu güvenilir sızıntı kaynağı ise bu görüntülerden haberdar olduklarını onayladı.

Hatta görüntüleri direkt olarak burada barındıramasak da, Death Stranding’den Mama’yı (Margaret Qualley) mavi bir elbise içinde gösteren ekran görüntülerini görme şansı da yakaladık. Bu yılın daha erken günlerinde ise TryHardGuides aracılığıyla Kojima’nın Overdose adlı yeni bir korku oyunu üzerinde çalıştığını sizlere de bildirmiştik.

Overdose’un 2 Dakikalık Oynanış Görüntüsü Sızdırıldı

Overdose

Daha önce de belirttiğimiz gibi, oyunda Death Stranding’den Mama’yı (Margaret Qualley) mavi bir elbise içinde görüyoruz. Videonun sonuna doğru “GAMEOVER” ve ardından “A Hideo Kojima Game” ve “OVERDOSE” kelimelerini görüyoruz. Yasal sebeplerden dolayı videoları barındıramadığımızın altını çiziyoruz ancak Streamable’da paylaşılan görüntüyü aşağıya ekliyoruz.

Kojima Productions henüz Overdose’u resmi olarak duyurmadı ancak Hideo Kojima’dan art arda gizemli paylaşımlar gelmeye başladı. Hatta sonra gizemli paylaşım ile, yeni oyunda Deadpool 2’deki Yukio rolüyle tanınan ünlü oyuncu Kutsuna’nın yer alacağını da öğrendik. Yakında resmi bir duyuru yapılacağına inanıyoruz.

Hideo Kojima’nın yeni korku oyunu haricinde bir yeni oyun geliştirdiğini daha biliyoruz. Death Stranding’in başrolünde bulunan ünlü oyuncu Norman Reedus, Death Stranding 2’nin geliştirilme aşamasında olduğunu ağzından kaçırdı. Bu bilginin ardından ise Kojima Production, aynı anda iki oyun üzerinde çalıştıklarını doğruladı.

https://streamable.com/qbtojo

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.