Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG, New State ve Assassin’s Creed’den İşbirliği

Krafton, Assassin's Creed karakterlerini bu yaz PUBG ve New State Mobile'a getirmek için Ubisoft ile yeni bir ortaklık duyurdu.

PUBG: Battlegrounds ve New State Mobile‘a Assassin’s Creed karakterleri eklenecek. Ezio ve Eivor, Fortnite’a çoktan gelmiş olsa da işbirliklerinin sonu değil. Serinin ünlü karakterleri PUBG: Battlegrounds ve New State Mobile’a gelecek. Her iki oyun da bu yaz bazı işbirliği etkinlikleri alacak.

Ubisoft’un Assassin’s Creed serisini çevreleyen, potansiyel yeni bir Aztek İmparatorluğu ortamı, Assassin’s Creed Infinity’nin Japonya’da geçen bir parçası ve daha fazlası dahil olmak üzere, son zamanlarda pek çok haber ve söylenti aldık. AC Infinity, seriyi canlı hizmet modeline taşıyacak ancak bundan önce hayranlar, Basim’in yer aldığı ve Bağdat’ta geçen küçük ölçekli bir oyun olan Assassin’s Creed Rift çıkacak.

PUBG x New State x Assassin’s Creed

PUBG

PUBG: Battlegrounds x Assassin’s Creed işbirliği 17 Ağustos ve 22 Eylül arasında gerçekleşecek. Bu süre zarfında Krafton’ın iki takım kostüm, iki takım çanta kaplaması, bir paraşüt görünümü, bir ifade, bir silah tılsımı ve iki set sprey olarak tanımladığı temalı kozmetik ödülleri kazanılabilecek. Hayranlar, etkinlik yaklaştıkça daha fazla ayrıntı öğrenecek ancak önemli bir ayrıntı da yakaladık.

Tapınakçıların şirketi olan Abstergo Industries, PUBG‘nin Haven haritasını istila ediyor gibi görünüyor. Abstergo’nun ana yapılardan birini devraldığı haritada temalı kaynaklar ve aksesuarlar olacak. İçinde gizli bir Animus makinesi ve çatıda bir İnanç Sıçraması çıkıntısı olacak.

New State Mobile’ın Assassin’s Creed etkinliği 18 Ağustos’ta başlayıp 21 Eylül‘e kadar neredeyse PUBG ile aynı anda gerçekleşecek. Bu süre zarfında oyuncular 30’dan fazla benzersiz Assassin’s Creed kostümü, silah görünümü, işbirliği kasası ve daha fazlasını elde edebilecek. Ayrıca, oyuncular günlük giriş ödülleri alacak ve hikaye görevlerini tamamlayarak daha fazlasının kilidini açabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.