Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Rift Ertelendi

Jason Schreier, Avatar: Frontiers of Pandora'nın yanı sıra Ubisoft'un ertelediği bir diğer oyunun ise popüler serinin bir yan ürünü oyunu olan Assassin's Creed Rift olduğunu açıkladı.

Assassin’s Creed Rift beklenenden biraz daha geç çıkacak. Dün Avatar: Frontiers of Pandora’nın bir sonraki mali yıla ertelenmesi hakkında sizleri bilgilendirmiştik. O sırada Ubisoft’un duyurulmamış başka bir oyunun çıkışını da ertelediğinden bahsetmiştik.

Sızıntılara göre popüler serinin bir yan oyunu olan Assassin’s Creed Rift‘in geliştirme aşamasında olduğunu da biliyorduk. Bu spekülasyonların tümü, ünlü gazeteci Jason Schreier tarafından doğrulandı.

Assassin’s Creed Rift, Orta Doğu’da Geçecek

Assassin's Creed Rift

Gazeteci, Bloomberg’de yayınlanan bir makalede isimsiz kaynaklara atıfta bulunarak, Assassin’s Creed Rift‘in başlangıçta önümüzdeki yıl Şubat ayında yayınlanmasının planlandığını belirtti ancak lansmanın Mayıs veya Haziran aylarında yapılmasına karar verildi. Erteleme bu nedenle çok uzun değil ancak şirket için önemli. Yani oyun bu mali yıl değil, bir sonraki mali yılda çıkış yapacak.

Aynı zamanda, Jason Schreier bir kez daha Assassin’s Creed Rift’in Orta Doğu’da geçeceğini bildirdi. Oyunun başlangıçta Valhalla için bir genişleme olması amaçlanmıştı ancak oyun boşluğunu dolduracak ayrı bir proje yapılmasına karar verildi. Buna ek olarak, dün Ubisoft’un şu anda Red kodlu bir Assassin’s Creed oyunu üzerinde çalıştığına dair söylentiler vardı ancak Schreier’e göre bu ayrı bir oyun değil, AC Infinity’nin bir parçası olacak.

Seriyle ilgili somut ve resmi detayları ne zaman duyacağımıza gelince, çok uzun sürmeyecek. Ubisoft, 10 Eylül için bir Forward etkinliği planladı ve şirket, diğer şeylerin yanı sıra Assassin’s Creed’in geleceği hakkında burada konuşacağını doğruladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.