Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile Blackpink Konseri Ne Zaman? Katılım Ücretsiz Mi?

Dünyanın en popüler battle royale oyunlarından PUBG Mobile, ilk sanal konserine hazırlanıyor. Ünlü K-Pop grubu Blackpink, “The Virtual” isimli oyuniçi konserini 23 Temmuz'da gerçekleştirecek.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan 2.1 güncellemesiyle birlikte Antik Gizem: Yükseliş isimli yeni oyun modunu kullanıcılara takdim eden PUBG Mobile, sürprizlerine hız kesmeden devam ediyor. Dünyaca ünlü K-Pop grubu Blackpink, hit şarkılarını bu kez PUBG Mobile’ın ilk oyun içi konserinde seslendirecek.

Daha önce battle royale oyunu ile birçok işbirliğine imza atan popüler müzik grubu, sanal konseri ile bu birlikteliği bir sonraki seviyeye taşıyacak. PUBG Mobile Blackpink konseri, tamamen sanal bir etkinlik olacak ve dünyanın her yerindeki oyunculara benzersiz bir deneyim yaşatacak.

Ünlü K-Pop Grubu PUBG Mobile’da Konser Verecek

pubg mobile blackpink konseri

Heyecanla beklenen oyun içi konser, Kuzey ve Güney Amerika’da 22 – 23 Temmuz ve 29 – 30 Temmuz tarihlerinde, dünyanın geri kalanında ise 23 – 24 ve 30 – 31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. K-Pop grubunun hayranları, Blackpink üyelerinin performansları sırasında giyeceği özel yapım performans kostümlerini alabilecek. Kostümler, 23 Temmuz’dan 31 Ağustos’a kadar oyunculara açık olacak ve Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa tarafından giyilen göz alıcı kıyafetler, oyuncuların savaş alanında ışıldamasını sağlayacak.

PUBG Mobile Blackpink konseri tamamen ücretsiz olacak. Oyuncular ücretsiz biletlerini 15 Temmuz’dan itibaren oyun içinden temin etmeye başladı. Biletini alan oyuncular konsere katılmak için gerekli olan Konser Kaynak Paketini önceden yükleyebilirler. Kullanıcıların, sadece oyuna giriş yaparak ya da temalı mücadeleleri tamamlayarak her gün çeşitli özel ödüller kazanma fırsatı olacak. Krafton ayrıca Blackpink’in oyun için özel tasarladığı ve oluşturduğu yeni müzik videosunun çok yakında yayınlanacağını belirtti.

PUBG Mobile Blackpink Konseri 23 Temmuz’da

pubg mobile blackpink

19 Temmuz’da başlayacak M13 Royale Pass: Exo-Genesis kapsamında, Mini14 ve M762 için yeni setler de dahil olmak üzere ödüllerle oyunculara yeni içerikler de sunuldu. Bu Royale Pass Ayı’nda oyuncular ayrıca yüzde 90 indirimli bir Wingman Finish ve Moments kartları alabilir, görevleri tamamlayarak RP Rank 50’ye ulaştıklarında indirimli fiyatla RP puanları satın alabilir ve ücretsiz 60 UC Kuponu kazanabilirler.

PUBG Mobile 2.1 güncellemesi hakkındaki ayrıntılara bu sayfadan göz atabilirsiniz. Popüler battle royale oyunu, ücretsiz olarak App Store ve Google Play Store‘dan indirilebilir. Dilerseniz, güncel PUBG Mobile redeem kodları listemize bakabilir, ücretsiz UC ve oyuniçi öğeler kazanabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.