Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile M13 Royale Pass Ne Zaman? (Yeni Sezon Ödülleri)

PUBG Mobile M13 Royale Pass için geri sayım başladı. Peki, heyecan verici ödüllerin verileceği yeni sezon ne zaman başlayacak? Bilmeniz gereken her şey burada!

Dünyanın dört bir tarafındaki oyuncular, PUBG Mobile M13 Royale Pass çıkış tarihini bekliyor. İçinde bulunduğumuz mevcut RP sezonu önümüzdeki günlerde sona ereceği için gözler şimdi PUBG Mobile yeni sezonunda. M12 Royale Pass, 18 Haziran’da başlamıştı. 19 Mayıs’ta perdeyi kaldıran PUBG Mobile C2S6 ise 18 Temmuz’da sona erecek.

Krafton tarafından geliştirilen battle royale oyununun formatı gereği, mevcut sezonun bitiminden sonra yeni RP sezonu devreye giriyor. PUBG Mobile M13 Royale Pass testlerinin başlamasıyla birlikte veri madencileri harekete geçti ve oyunun dosyalarından ilk sızıntıları bizlerle paylaştı. Bu yazımızda, heyecanla beklenen PUBG Mobile yeni sezon hakkında ortaya çıkan bilgileri sizler için derledik.

PUBG Mobile M13 Royale Pass

pubg mobile yeni sezon

PUBG Mobile M12 Royale Pass, 17 Temmuz’da sona erecek. Bundan bir gün sonra yani 18 Temmuz‘da ise M13 Royale Pass bizleri karşılayacak. Sızıntılara göre yeni sezon PUBG Mobile’a Firavun temalı kıyafetler ve silah kaplamaları getirecek. Oyuncular, Elite Royale Pass ve Elite Plus Royale Pass için sırasıyla 360UC ve 960UC ödeyecek.

Önümüzdeki RP’de yeni özel görünümler, silah kaplamaları, kozmetikler ve çeşitli ekipmanlar olacak. PUBG Mobile Royale Pass’i 10. Ayda veya 11. Ayda satın alan oyuncular, bir EZ Lisans kartı alacaklar. Bu sayede ödüller için görevlerin kilidini açabilecekler. PUBG Mobile M13 Royale Pass sezonunda olması muhtemel ödüllerden bazıları şunlar:

PUBG Mobile M13 Royale Pass Ödülleri

PUBG Mobile M13 Royale Pass

 • Antik Gizem temalı avatarlar, silah kaplamaları, avatarlar, kozmetik eşyalar ve daha fazlası yeni RP sezonunda mevcut olacak.
 • Yeni M762- Golden Rose silah kaplaması.
 • 50RP seviyesinde Noctum Terror kıyafeti.
 • Mecha Sanctum’un efsanevi kıyafeti.
 • 30 RP seviyesinde Trendy Hiker kıyafeti.
 • Yeni Carnivorous Mini 14 silah kaplaması.
 • Yeni Antik Gizem temalı Thomson silah görünümü.

PUBG Mobile yeni sezon ve M13 Royale Pass ödülleri hakkında bilinenler şimdilik bu kadar. Yeni RP sezonu 18 Temmuz‘da yayınlanacak. PUBG Mobile random hesap listesine göz attınız mı? Ayrıca ücretsiz kozmetikler alabileceğiniz PUBG Mobile redeem code 2022 içeriğimize de bakabilirsiniz. Yeni PUBG Mobile RP sezonundaki ödülleri görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.