Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile 2.1 Yayınlandı Mı? C3S7 Ne Zaman Başlıyor?

Heyecanla beklenen PUBG Mobile 2.1 güncellemesi, battle royale hayranlarının keyfini çıkarması için hem yeni hem de eski pek çok içeriği oyuna getiriyor. Yama ile birlikte C3S7 de başlayacak. Peki, PUBG Mobile 2.1 ne zaman yayınlanacak? İşte bilmeniz gerekenler.

Uzun zamandır beklenen PUBG Mobile 2.1 güncellemesi, 13 Temmuz Çarşamba yani bugün yayınlanıyor. Çok önemli yeniliklerin olduğu yamanın Türkiye saati ile 14:00’da indirmeye sunulması bekleniyor. Krafton, yeni sürüm öncesinde herhangi bir sunucu kesintisi olmayacağını açıkladı. Fakat PUBG Mobile 2.1 herkese aynı anda sunulmayacaktır.

Zira önceki sürüm güncellemelerinde olduğu gibi kademeli bir dağıtım sürecinin olacağını tahmin ediyoruz. Bu da, çeşitli uyumluluk hatalarının ortaya çıkmasına ve oyuncuların başkalarıyla oynayamamasına neden olabilir. Bununla birlikte, PUBG Mobile güncellemesi herkes eriştikten sonra söz konusu hataların ortadan kalkacağını belirtelim.

PUBG Mobile 2.1 Güncellemesi Yama Notları

pubg mobile 2.1 güncellemesi

Yeni güncelleme ile birlikte heyecan verici keşifler ve gizemli sırlarla dolu destansı bir maceraya çıkıyoruz. Antik Gizem: Yükseliş adlı yeni bir tematik mod var. Burada, İmparator Tapınağı’nın sırlarını keşfedecek ve Antik Gizemleri açığa çıkarmak için Mumya Savaşçıları ile mücadele edeceksiniz.

Ardından, bizleri bekleyen bir oyuniçi sanal Blackpink konseri var! İlk sanal konserin 22 Temmuz’da yayınlanması planlanıyor. Ek olarak, yenilenmiş sohbet özelliği, denge değişiklikleri, yeni bireysel eğitim sahası, silah ayarlamaları ve çok daha fazlası, PUBG Mobile 2.1 güncellemesinde olacak.

PUBG Mobile Yeni Güncelleme ile Antik Gizem Geliyor

pubg mobile 2.1

Peki, büyük bir rekabete sahne olması beklenen PUBG Mobile yeni sezon ne zaman başlayacak? PUBG Mobile C3S7 (Cycle 3 Sezon 7) 19 Temmuz’da başlayacak ve 9 Eylül’e kadar devam edecek. Kum Fırtınası Bölgesi’nde saklı tüm hazinelerinin kilidini açmak için tüm yeni Antik Gizem temalı görevleri tamamlamanız gerekiyor. Dilerseniz, PUBG Mobile 2.1 Güncellemesi APK indirme bağlantısına tıklayarak yamayı Android cihazınıza yükleyebilirsiniz. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdaki talimatları izleyebilirsiniz:

PUBG Mobile 2.1 Güncellemesi APK Dosyası Nasıl Kurulur?

PUBG Mobile 2.1 APK dosyasını indirmeden önce cihazınızı bir Wi-Fi ağına bağlamanızı öneririz. Ayrıca cihazınızda en az 2GB depolama alanı bulunduğundan emin olun.

 1. Cihazınızın “Ayarlar” menüsünü açın.
 2. “Güvenlik ve Gizlilik” bölümüne gidin.
 3. “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları Yükle” seçeneğini işaretleyin.
 4. “İndir” klasörünüzü açın ve APK dosyasını arayın.
 5. 2.1 güncellemesini yüklemek için “Yükle” düğmesine dokunun
 6. PUBG Mobile’ı başlatın.
 7. Hesap kimlik bilgilerinizle giriş yapın.
 8. Uygulamanın OBB dosyasını ve diğer ek dosyaları yüklemesine izin verin.

Ve işlem tamamlandı, PUBG Mobile 2.1 güncellemesini başarıyla yüklediniz! Güncellemeyi yüklediğinizde 3,000 BP ve 100 AG gibi çeşitli ödüller alacaksınız. Bu hediyeleri kazanmak için PUBG Mobile’ı 11 Temmuz ile 17 Temmuz arasında güncellemeyi unutmayın. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

 1. Blackpink

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.