Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile Blackpink Dans Hareketi Şimdi Oyunda!

Dünyaca ünlü K-pop müzik grubu Blackpink'in Ready For Love dans hareketi şimdi PUBG Mobile'da! Sınırlı süreli dans hareketine sahip olmak için Ready For Love kostümlerini almanız gerekiyor.

Dünya ünlü battle royale oyunu PUBG Mobile ve fenomen K-pop müzik grubu Blackpink arasındaki işbirliği hız kesmeden devam ediyor. Yakın zaman önce oyunda The Virtual adlı bir sanal konser veren Güney Koreli grup, en büyük hitlerinden bazılarının yanı sıra PUBG için özel olarak oluşturulan özel parçaları Ready for Love’ı da ilk kez seslendirmişlerdi.

PUBG Mobile oyuncuları, bu göz kamaştırıcı konsere ek olarak sınırlı süreliğine karakterlerini Blackpink temalı kıyafetler ve ünlü grubun dört üyesi Jennie, Lisa, Rosé ve Jisoo’nun gerçek seslerini içeren bir ses paketi ile donatabilecekler.

Blackpink Kıyafetleri 31 Ağustos’a Kadar Alınabilecek

pubg mobile blackpink dans hareketi

Bugün itibarıyla PUBG Mobile Blackpink’in Ready For Love Sınırlı Dans Hareketi‘nin oyuna geldiğini duyurdu. Sınırlı bir süre için alınabilecek Blackpink dans hareketini kazanmak için Blackpink Ready For Love giysilerine sahip olmalısınız.

Jennie, Lisa, Rosé ve Jisoo’nun oyun içindeki konserde giydikleri özel yapım performans kıyafetleri, 31 Ağustos‘a kadar mevcut olacak.

PUBG Mobile Blackpink Dans Hareketinin Oyuna Geldiğini Açıkladı

PUBG Mobile Blackpink konseri, 22-23 Temmuz ve 29-30 Temmuz tarihleri ​​arasında düzenlenmişti. Antik Gizem: Yükseliş adlı yeni temalı oyun modunu, Royale Pass 13’ü ve Cycle 3 Sezon 7’yi içeren 2.1 Sürümü ile gelen The Virtual etkinliği, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir ilgiyle karşılaşmıştı.

PUBG Mobile hakkındaki diğer içeriklerimiz için aşağıdaki başlıklara göz atabilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.