Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prime Gaming FIFA 22 Ultimate Team Paketi Veriyor!

Amazon Prime Gaming, FIFA 22 için yeni bir Ultimate Team paketi veriyor. Peki, ücretsiz öğelerinizi talep etmek için ne yapmalısınız? İşte cevabı.

Amazon Prime aboneliğinin bir parçası olan Prime Gaming, her ay ücretsiz oyunlar ve oyun içi öğeler sunmaya devam ediyor. FIFA 22, PUBG Battlegrounds, Fall Guys, League of Legends ve çok daha fazlasında sınırlı süreliğine içerik paketleri veren platform, eğlenceyi ikiye katlıyor. Peki, yeni Prime Gaming FIFA 22 Ultimate Team paketinde neler var?

Yalnızca Prime abonelerine özel olan FUT Oyuncu Paketi, 5 tane Altın Nadir oyuncu ve 1 tane 83+ OVR Oyuncu Seçimi içeriyor. Bildiğiniz gibi bu oyuncuların kimler olacağını önceden seçemiyorsunuz. Kartlar açıldığında bazen hayal kırıklığı yaşansa da, zaman zaman çok önemli yıldızlar sizin olabiliyor. FIFA Prime Gaming öğelerini almak için 24 gününüz bulunuyor.

Amazon Prime Gaming FIFA 22 Paketi Çıktı

Prime Gaming FIFA 22

Peki, Ultimate Team paketini nasıl talep edebilirsiniz? Öncelikle bu sayfadan kilidi açık olan karta tıklıyoruz. Amazon ve oyun hesaplarımızı bağlamak için Electronic Arts yayımcısına gidin yazan yere basıyoruz. Yönlendirildiğiniz sayfada bir kez daha Amazon hesabınıza giriş yapmanız istenecek. Bilgilerilerimizi doldurduktan sonra Electronic Arts’ın profilimize ulaşması için erişim izni veriyoruz.

Ardından Amazon ile senkronize etmek istediğimiz EA hesabının bilgilerini giriyoruz veya hesapları bağlıyoruz. EA Hesabınızı Amazon Prime üyeliğinize bağlamak, özel oyun içi ödüller kazanmanızı sağlar. Fakat Amazon’a yalnızca bir EA Hesabı bağlayabilirsiniz, bu nedenle tercih ettiğiniz hesaplara giriş yaptığınızdan emin olun. İşlemi tamamladıktan sonra yeniden Prime Gaming’e yönlendirileceksiniz. Son olarak Talebi tamamlayın butonuna tıklayarak, ücretsiz Prime Gaming FIFA 22 içeriklerini alabilirsiniz.

Ücretsiz Öğeler Amazon Prime Üyelerine Özel

amazon prime gaming fifa 22

Prime Gaming FIFA 22 Paketi #10

  1. 5x Altın Nadir Oyuncu
  2. 1x 83+ OVR Oyuncu Seçimi

Bu arada Prime Gaming Ağustos 2022 ücretsiz oyunları da belli oldu. Yeni ayın seçkisinde StarCraft Remastered dahil beş oyun bulunuyor. Dilerseniz, FIFA 22 oyuncu rehberlerimiz için aşağıdaki başlıklara göz atabilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.