Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amazon Prime Gaming Ağustos 2022 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Amazon Prime Gaming üyelerinin ağustos ayında alabilecekleri ücretsiz oyunlar netlik kazandı. Listede StarCraft Remastered dahil tam beş oyun bulunuyor.

Amazon Prime Gaming Ağustos 2022‘de sunulacak ücretsiz oyunlar resmi olarak açıklandı. Aylık 7,90 TL olan Amazon Prime, aboneliğin bir parçası olarak her ay bedava oyunlar ve oyun içi öğeler sunuyor. Temmuz ayını geride bırakmamıza birkaç gün kala, daha önce sızdırılan yeni ayın seçkisini resmen öğrenmiş bulunuyoruz.

Ağustos ayının Prime Gaming ücretsiz oyunlar listesinde StarCraft: Remastered, Zak McKracken and the Alien Mindbenders, Beasts of Maravilla Island, Recompile, ScourgeBringers ve Family Mysterious: Poisonous Promises yer alıyor. Söz konusu yapımlar 1 Ağustos’tan itibaren platform üzerinden talep edilebilecek.

Prime Gaming Ücretsiz Oyunları 1 Ağustos’ta Geliyor

amazon prime gaming ağustos 2022

Tamamı PC için geçerli olan oyunları almak için Origin gibi diğer dijital dağıtım platformlarını kullanmanız gerekiyor. İlgili istemci ile Amazon Prime hesabınızı bağladıktan sonra aylık ücretsiz oyunlarınızı alabilirsiniz. 1 Eylül 2022 tarihine kadar vaktiniz var, ancak aralarında merak ettiğiniz veya sevdiğiniz bir oyun varsa unutmadan hemen kitaplığınıza eklemenizi tavsiye ederiz.

Prime Gaming Ağustos 2022 listesindeki en dikkat çeken yapım tartışmasız StarCraft: Remastered oluyor. Bilim kurgu-strateji efsanesinin geliştirilmiş bir versiyonu olan oyun, sekiz benzersiz ortamda Terrans, Protoss ve Zerg ırklarını komuta ediyorsunuz. Bu arada temmuz ayının oyunları 3 gün içinde sona eriyor. Eğer hala talep etmediyseniz elinizi çabuk tutsanız iyi olur.

Amazon Prime Gaming Ağustos 2022 Listesi

 • StarCraft: Remastered
 • Zak McKracken and the Alien Mindbenders
 • Beasts of Maravilla Island
 • Recompile
 • ScourgeBringers
 • Family Mysterious: Poisonous Promises

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.