Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amazon Prime Gaming Temmuz 2022 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Prime Day dahilinde verilen 30 ücretsiz oyunun yanı sıra, her ayın klasiği haline gelen ücretsiz 4 oyun da belli oldu.

Amazon, Prime üyeleri için Prime Gaming Temmuz 2022 ücretsiz oyunlarını tanıttı. Prime Gaming’in Temmuz 2022 oyunları, normalden biraz farklı. Aylık programın bir parçası olarak yalnızca dört ücretsiz oyun mevcut.

Maniac Mansion, Suzerain, Fell Seal: Arbiter’s Mark ve Fishing: North Atlantic ücretsiz verilecek. Bunun yanı sıra, Prime Day 2022 kapsamında Temmuz ayında da sunulacak 30’dan fazla ücretsiz oyun sayesinde, şimdiye kadarki en büyük bedava oyun ayı oldu. Ücretsiz oyunlara ek olarak, Prime üyeleri oyun içi talep edebilecek. Pokemon Go, Fall Guys ve Grand Theft Auto Online gibi popüler oyunlar için içerikler de mevcut.

Prime Gaming Temmuz 2022 Oyunları

Prime Gaming Temmuz 2022

  • Maniac Mansion, aylık ücretsiz oyunlar arasında en dikkate değer oyun. Bu klasik Point&Click macera oyunu ilk olarak 1987’de piyasaya sürüldü. Macera oyunlarıyla ilgileniyorsanız, Maniac Mansion türün tarihindeki en etkili oyunlardan bir tanesi.
  • Suzerain sizi savaşın eşiğindeki kurgusal bir ulusun başkanının yerine koyan bir yapım. Ülkenizin ve genel olarak dünyanın geleceğini değiştirecek kararlar vermenizi isteyen test tabanlı bir RPG oyunu.
  • Fell Seal: Arbiter’s Mark, ızgara tabanlı savaş alanlarında izometrik bir perspektiften oynanan sıra tabanlı bir taktik RPG’. Açıkça Final Fantasy Tactics ve bu türdeki diğer önemli oyunlardan ilham aldı ve şu anda Steam’de “Çok Olumlu” bir kullanıcı derecelendirmesi ortalamasına sahip.
  • Bu arada, Fishing: North Atlantic ise Kuzey Atlantik Okyanusu’nda kurulmuş bir balık tutma simülatörü.

Prime üyeleri, Prime Gaming Temmuz 2022 oyunlarını 1 Temmuz’dan itibaren ücretsiz olarak talep edilebilecek. Prime Day (12-13 Temmuz) boyunca Mass Effect: Legendary Edition, Grid Legends, Need for Speed Heat ve Star Wars: Jedi Academy dahil olmak üzere daha da fazla ücretsiz oyun yayınlanacak.

Amazon Prime üyesi değilseniz, 30 günlük ücretsiz denemeye kaydolmanın şimdi tam zamanı, aylık yalnızca 8 TL. Temmuz ayı boyunca sadece 30’dan fazla ücretsiz oyun talep etmekle kalmayacak, aynı zamanda Amazon Prime Day 2022 boyunca sunulacak büyük indirimlerden de yararlanabileceksiniz. Prime Gaming Temmuz 2022 ayı gerçekten dolu dolu geçecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.