Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amazon Prime Ağustos 2022 Oyunları Sızdırıldı

Amazon Prime Gaming'in Ağustos ayında ücretsiz dağıtacağı oyunlar belli oldu. Aboneler, diğerler ücretsiz oyunların yanı sıra StarCraft: Remastered'ı indirebilecek.

Amazon Prime Ağustos 2022 oyunları belli oldu. Epic Games’in haftalık oyunlar dağıtması gibi Amazon’da Prime Gaming hizmeti dahilinde aylık olarak kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sağlamaya başladı.

Görünüşe göre Ağustos ayının başından itibaren Amazon Prime Gaming, kütüphanesini aboneler tarafından alınacak daha fazla ücretsiz oyunla zenginleştirecek. Peki Amazon Prime Ağustos 2022 oyunları neler? Pepper‘a göre, yukarıda belirtilen hizmet için ödeme yapanlar beş oyunu indirme fırsatına sahip olacak. Geçen ayki Mass Effect: Legendary Edition kadar olmasa da bu ay da sağlam bir oyun mevcut.

Amazon Prime Ağustos 2022 Oyunları

Amazon Prime Ağustos 2022

 • StarCraft: Remastered – Blizzard Entertainment tarafından 2017’de piyasaya sürülen en çok satan gerçek zamanlı strateji oyununun yenilenmiş versiyonu. Oyun uzak bir gelecekte, Samanyolu’nun uzak bir bölgesinde geçmekte. Bu yerde, insanlığı temsil eden Terran İmparatorluğu, ilk kez teknolojik olarak gelişmiş Protoss ve hayvansal Zerg formunda yabancı ırklarla karşılaştı ve büyük savaş patlak verdi.
 • ScourgeBringer – İki sene önce piyasaya sürülen klasik iki boyutlu platform oyunu. Oyunun hikayesi bizi gizemli bir varlık tarafından harap edilmiş kıyamet sonrası bir Dünya’ya götürecek. Oyuncular, insanlığın geçmişi ve olası geleceği hakkında cevaplar aramak için bir yürüyüşe çıkan savaşçı Kyhra rolünü üstlenecek.
 • Zak McKracken and the Alien Mindbenders – Gazeteci Zachary McKracken’in hikayesini anlatan bir macera oyunu. Ana karakter, bir grup arkadaşıyla birlikte uzaylıları durdurabilecek eski bir mekanizmanın unsurlarını bulmak için yola koyulacak.
 • Beasts of Maravilla Island – Genç bir fotoğrafçıyı oynadığımız, büyülü bir adayı keşfettiğimiz ve içinde yaşayan yaratıkları öğrendiğimiz başka bir macera oyunu.
 • Recompile – Metroidvania türüne ait üçüncü şahıs aksiyon oyunu. Hikaye, Mainframe olarak bilinen dijital bir dünyada geçiyor. Ana karakter, yarı bilinçli bir kod olan insansı bir Program. Sanal gerçekliği yok eden hızlı değişimler karşısında kahraman, her ne pahasına olursa olsun silerek ölümden kaçınmaya çalışırken varlığının anlamını keşfetmeye çalışacak.
Amazon Prime Ağustos 2022

Amazon Prime Ağustos 2022 oyunları yanı sıra, Temmuz ayının sonuna kadar Amazon Prime Gaming aboneliğinizin bir parçası olarak aşağıdaki yapımları alabileceğinizi de belirtelim:

 • Maniac Mansion
 • Suzerain
 • Fishing: North Atlantic
 • Fell Seal: Arbiter’s Mark

Son olarak, teklifin henüz platform tarafından resmi olarak onaylanmadığını hatırlatalım. Bununla birlikte, büyük olasılıkla 1 Ağustos’tan itibaren yukarıda belirtilen oyunlar Amazon Prime Gaming teklifinde yer alacak. Abonelerin Amazon Prime Ağustos 2022 oyunlarını indirmek için tam bir ayı olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.