Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nihayet: Modern Warfare 2’ye Hardcore Mode Geliyor!

Call of Duty, FPS oyunu CoD Warzone 2 ile birlikte yeni güncellemeler alırken, ezici derecede zor olan Hardcore modunu Modern Warfare 2 Sezon 2'ye getirmeye hazırlanıyor.

Ne yazık ki 15 Şubat’a kadar ertelenen Modern Warfare 2 Sezon 2, acımasız bir gerçekçilik, dik bir zorluk eğrisi ve sinirlerinizi yıpratmak için tasarlanmış bir Call of Duty deneyimi istiyorsanız tüm beklentilerinizi karşılayacak. Klasik çok oyunculu Hardcore Mode, CoD Warzone 2 için yeni güncellemelerle birlikte FPS oyununa eklenecek.

Hardcore Mode, 2007’deki ilk Modern Warfare’den bu yana Call of Duty’nin temel dayanak noktası oldu. Esasen, bu mod oyunu daha yavaş tempolu, daha gerçekçi bir savaş simülasyonuna dönüştürecek. Uyarı ekranı kaldırılacak, bu nedenle radarı, cephane sayacını veya diğer istatistikleri göremeyeceksiniz. Herkes tek mermi ile ölecek. Son olarak, dost ateşi varsayılan olarak etkin olacak.

Modern Warfare 2 Gerçekçiliğe Odaklanacak

Modern Warfare 2'ye Hardcore Mode Geliyor!

Infinity Ward, “HUD yok, sorun yok. Hardcore geri döndü.” diyerek müjdeyi verdi. Yeni sezondaki tüm değişiklikleri ve muhtemelen Warzone 2 için bazı eklemeleri özetleyen yeni bir geliştirici blogu bu hafta içinde yayınlanacak. Güncelleme notları için bizleri takibe alabilirsiniz.

Hardcore Mode alıştığımız bir Call of Duty geleneği olsa da, Modern Warfare 2 zaten inanılmaz derecede hızlı öldürme süresi (TTK) ile ünlü. Bu yüzden, gerçekçiliğe odaklanan yeni mod ile oyunun ne kadar cezalandırıcı hale geleceğini görmek için can atıyoruz. Bu arada, oyundaki tüm kasa şifrelerini sizler için derledik, böylece rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

Oyunu arkadaşlarınızla oynamak ve hata kodlarından kurtulmak için hazırladığımız rehberlerimize de göz atabilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.