Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty: Modern Warfare 2 Arkadaşlarla Oynama Rehberi

Call of Duty: Modern Warfare 2'de nasıl arkadaş eklenir? En çok arkadaşlarla tadı çıkan Call of Duty'nin son oyununda arkadaşlarınızla nasıl oynayabileceğinizi anlatıyoruz.

Call of Duty: Modern Warfare 2 arkadaşlarla oynadıkça tadı çıkan bir oyun. Tabii ki tek oynamayı da tercih edebilirsiniz ancak bir arkadaş grubuyla birlikte online oynamanın tadı bir başka. Kullanabileceğiniz birçok oynatma listesi nedeniyle, tek oynarken de eşleştirme sistemi fazlasıyla hızlı ve verimli ancak arkadaşlarla oynamanın da bir zararı yok.

Call of Duty: Modern Warfare 2’yi arkadaşlarla oynamak için önce onları arkadaş olarak listelediğinden emin olmanız gerek. Bu içeriğimizde, Steam‘de 1100 TL’ye satılmasıyla ülkemizin oyun gündemini olumsuz anlamda meşgul eden serinin son oyununda, arkadaşlarınızla oynamak için yapmanız gerekenleri tek tek anlatıyoruz.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Arkadaş Ekleme

Modern Warfare 2

Arkadaş listenize ulaşmanın en hızlı yolu Modern Warfare 2’de Social sekmesine tıklamak olacak. Bu işlemi, çok oyunculu eşleşme ekranındayken yapabilirsiniz. Çok oyunculu bölümdeyken menünüzü açın ve Social sekmesine tıklayın. Buradan hangi arkadaşlarınızın çevrimiçi, kimlerin çevrimdışı olduğunu ve arkadaş listenize nasıl daha fazla arkadaş ekleyeceğinizi görebilirsiniz.

Modern Warfare 2’de arkadaş eklemenin iki yolu mevcut. Birinin Activision Kimliğini kullanabilir veya oynadığınız ağ üzerinden ekleyebilirsiniz. Örneğin, PlayStation ağında oynuyorsanız, onları bu ortam aracılığıyla bulabilir ve ardından Modern Warfare arkadaş listenize ekleyebilirsiniz.

Bununla birlikte, farklı platformlarda oynayan birini eklemeye çalışıyorsanız, işinizi kolaylaştırmak için Activision ID’sini kullanmanız gerekecek. Bu, sizinle aynı platformda oynamayan diğer oyuncuları bulmanın en iyi yolu. Activision ID öğrenmek için ise arkadaşlarınıza sormanız gerek.

Arkadaş listenize bir arkadaş ekledikten sonra, onlara partinize katılmaları için bir davet gönderdiğinizden emin olduktan sonra çok oyunculu maçlara arkadaşlarınızla giriş yapabilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.