Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Modern Warfare 2 ve Warzone Yeni Sezonu Ertelenmiş Olabilir

Modern Warfare 2 ve Warzone 2'nin yeni sezonunun erteleneceği sızdırıldı. Merakla beklenen yeni sezon 1 Şubat'ta değil 15 Şubat'ta gelecek.

Call of Duty Modern Warfare 2 ve Warzone 2.0 için merakla beklenen 2. Sezon güncellemesinin iki hafta erteleneceği bildirildi. Yeni içeriklerin ve yaşam kalitesi iyileştirmelerinin yer alacağı büyük güncellemenin 1 Şubat’ta yayınlanması planlanıyordu. Ancak sızıntılara göre güncellemenin tarihi şu anda 15 Şubat olarak görünüyor.

Yeni sezon henüz Activision veya Infinity Ward tarafından resmi olarak duyurulmamış olsa da, pek çok kişi güncellemenin 1 Şubat’ta yayınlanacağını tahmin ediyor. Mevcut oyun içi Battle Pass’ın sona erdiği zamana bakıldığında da güncelleme tarihiyle bir uyum sağladığı görülüyor. Ancak Call of Duty haber hesabı CharlieIntel’den gelen yeni bir tweet, 1 Şubat çıkış tarihinin artık geçerli olmayabileceğini öne sürdü.

Modern Warfare 2’ye Operatör Ronin Gelecek

Modern Warfare 2

CharlieIntel’in tweetinde “Yeni sızıntılar, Modern Warfare 2 ve Warzone 2’nin yeni sezonunun 1 Şubat’ta değil, 15 Şubat’ta başladığını gösteriyor. Görünüşe göre yeni sezon ertelenebilir. Activision’dan henüz resmi bir duyuru yok.” yazıyor. Yeni sezon Infinity Ward tarafından duyurulmamış olmasına rağmen, 2. Sezon için yeni görüntüler 1. Sezonun çıkışından yalnızca birkaç hafta sonra sızdırıldı.

Görüntü, güvenilir sızıntı yapan RalphsValve tarafından WhatIfGaming’de ortaya çıktı ancak sızıntılar Activision tarafından kaldırıldı. Sızdırılan resmin arka planında Call of Duty: World At War’dan hayranların favorisi olan bir harita görünüyor. Söz konusu harita, önümüzdeki sezon yeniden düzenlenmiş bir çok oyunculu harita olarak piyasaya sürülmesi beklenen Castle.

Yeni sezonun sızıntısında Call of Duty: Modern Warfare’de ortaya çıkan operatör Ronin de yer alıyor. Elbette sızıntı güvenilir gibi görünse de yeni sezona ilişkin detaylar henüz geliştiriciler tarafından doğrulanmış değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.