Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

İzlerken İçinizi Isıtacak En Güzel Netflix Aile Filmleri

Oldukça eğlenceli hikayelere sahip Netflix aile filmlerini sizler için derledik. Listemizi okuyarak, ailenizle keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak filmler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sizler için en iyi Netflix aile filmleri listesi hazırladık!

Sevilen dizi, film ve belgesel platformu olan Netflix, birçok ailecek izlenecek filmler barındırıyor. Aksiyondan komediye, komediden drama, dramdan fantastiğe birçok tür film barındıran platform, ailesiyle film izlemek isteyen herkes için bambaşka öneriler sunuyor. Eğer hangi filmleri izlemeliyiz, hangi filmleri ailemle izleyebilirim diyorsanız Netflix aile filmleri önerileri listemiz tam size göre.

Listede yer alan filmler birbirinden oldukça farklı senaryolara sahip. Bundan dolayı aileniz için en uygun olan filmi kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca az da olsa ekleyeceğim objektif yorumlar ve IMDB puanları fikirlerinizi belirlemeniz konusunda size yardımcı olacaktır. Netflix aile filmlerinden en az birini mutlaka seveceğinize eminim.

Netflix Aile Filmleri Önerisi

Netflix Aile Filmleri

İster fantastik, ister komik isterse duygusal film arayanlar için hazırladığımız Netflix aile filmleri yazımızda sizler için en sevilen filmleri derledik. İzlediğinizde içinizi ısıtacak, ailecek güzel vakit geçirmenizi sağlayacak filmler; oldukça güzel bir aktivite yapmanızı sağlar.

İşte Netflix’te ailecek izlenecek filmler:

 • Charlie and Chocolate Factory
 • Benji
 • We Can Be Heroes
 • Harry Potter Serisi
 • Taare Zameen Par
 • Fantastic Beasts
 • Back to the Future

1-) Charlie and Chocolate Factory

Charlienin Cikolata Fabrikasi netflix dizi

Ailecek izlenecek filmler listemizin başında yer alan Charlie and Chocolate Factory, fantastik bir komedi yapımıdır. Son derece sıra dışı bir yapıya sahip olan Willy Wonka’nın bir çikolata fabrikası vardır. Bu fabrikayı, kendisinden sonrası için bırakabileceği birini aramaktadır. Bir değerlendirme yapabilmek için yarışma düzenler ve yarışma için 5 çocuk seçer. Bunlardan birisi Charlie’dir.

5 çocuk ile fabrika geziyi yapan Wonka’yı ve Charlie’yi oldukça farklı maceralar beklemektedir. Netflix aile filmleri arasında önereceğim ilk film olan bu yapımda; Johnny Depp, Brigitte Milla ve Freddie Highmore gibi isimler yer alıyor.

2-) Benji

AAAABQT6Q0UkmbPgiHVQAM 0MBRzDEF3 QGL1AEfdeMEwJx7ZzoahoIJWaVT9mbwSfGC4BPiFeD

2021 yapımı olan Benji, en iyi aile filmleri arasında zirvede yer alan filmlerden biri. Film, yetim kalmış bir köpek yavrusunun ve iki kardeşin hikayesini anlatıyor. Carter ve Frankie adında iki kardeş bir sokak köpeği bulur. Eve neşe getiren köpek kısa süre içinde ailenin bir parçası haline gelir. Neye bulaştıklarının farkında olmayan birkaç hırsız çocukları kaçırdığında, Benji ve yardımcısı çocukların imdadına yetişir.

Akıllı bir sokak köpeğinin tatlı halleri, hayvan ve kardeş sevgisi, aile bağları gibi önemli unsurlara vurgu yapan bu yapım Netflix aile filmleri arasındaki en sevimli hikayeye ev sahipliği yapıyor.

3-) We Can Be Heroes

kahramanlik sirasi bizde 1024x576 1

Netflix aile filmleri listemize dahil ettiğimiz bir diğer yapım, Türkçe’ye Kahraman Olma Sırası Bizde olarak çevrilmiş. Dünyayı istila eden uzaylılar, süper kahramanları kaçırdığında gözler onların çocuklarına çevrilir. Hükümet, süper kahramanların çocuklarını koruma altına almak için onları güvenli bir yere götürür. Ancak bu çocukların, süper kahraman olan babalarını kurtarmak için harekete geçmesine engel olmaz.

Zeki bir çocuk olan Missy Moreno, süper kahraman olan babası Marcus Moreno’yu kurtarmak için kendisi gibi özel çocuklarla birlikte bakıcıdan kurtulmak için çabalar. Ebeveynlerini kurtarmak için bir ekip kuran çocuklar, tüm güçlerini kullanarak zorlu bir maceraya atılır.

Bir bilimkurgu fantastik oyunu olan bu yapım, Netflix’te ailecek izlenecek filmler arasında en heyecanlı olanı.

4-) Harry Potter Serisi

lead2

Netflix aile filmleri arasında önerdiğimiz diğer bir film Harry Potter Felsefe Taşı ile başlayan Harry Potter serisi. Harry Potter‘ın ailesi ağır ve şaibeli bir trafik kazasında ölmüştür. Öksüz ve yetim kalan Harry’nin sığınabileceği tek yer, arasının pek de iyi olmadığı teyzesinin yanıdır.

Harry, tüm hayatı boyunca üvey ailesi tarafından kötü davranışlarla büyütülür. Ancak Harry Potter artık 11 yaşındadır ve Harry’nin hayalleri ve yetenekleri günden güne su yüzüne çıkmaktadır. Kısa süre sonra Hogwarts büyücülük okuluna davet edilir. Artık tek amacı, ailesinin bu şüpheli kazasını araştırmak ve kötüleri cezalandırmaktır.

Sitesinden de erişebileceğiniz Netflix film önerileri aileniz için en uygun filmleri de size sunacaktır.

5-) Taare Zameen Par

En0cb4jXMAAf YL

Netflix aile filmleri arasında en duygusal olan Yerdeki Yıldızlar, ünlü yapımcı Aamir Khan‘ın sevilen yapımlarından biri. Problemli bir çocuk ve onun hayatını değiştiren bir öğretmenin hikayesini anlatan bu yapımın başrolünde Aamir Khan oynamaktadır. 8 yaşındaki Ishaan Awasthi, hiç kimse tarafından taktir edilmeyen bir çocuktur. Okulda dersleri kötüdür, üstelik arkadaşları ile de sık sık kavga eder.

Arkadaşları, öğretmenleri ve ailesi tarafından dışlanan Ishaan, ailesi tarafından disipline sokulması için yatılı okula gönderilir. Burada da durum pek farklı değildir. Ta ki resim öğretmeni Ram Shankar ile tanışana kadar.

Netflix’te ailecek izlenecek filmler listesinin en başarılı filmi olarak gördüğüm Yerdeki Yıldızlar, izlerken duygulandıran ancak birçok şeyi de öğreten mükemmel bir hikayeye sahip.

6-) Fantastic Beasts

1200x627 fantastik canavarlar filmi konusu nedir fantastik canavarlar oyunculari kimler 1586009428888

Netflix aile filmleri arasından önereceğim bir diğer yapım, çoğu kişinin de aşina olduğu Fantastik Canavarlar. Ünlü yazar J.K. Rowling tarafından oluşturulan hikayesiyle Fantastik Canavarlar toplam 3 filme sahip. Newt Scamander’ın da yardımıyla Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi tarafından yakalanan karanlık büyücü Gellert Grindelwald kaçmayı başarmış ve kendine, gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlamıştır.

Karanlık büyücünün sihir dünyasından ayrı olan tüm canlıların hepsine hükmedecek safkan büyücüler yetiştirme planı, dünya için büyük bir tehlike yaratmaktadır. Karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen profesör Albus Dumbledore, eski öğrencisi Newt Scamander’dan yardım ister. En iyi aile filmleri arasında yer alan bu yapım, oldukça keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

7-) Back to the Future

0794460

Netflix aile filmleri listemizin sonuncu yapımı Geleceğe Dönüş, oldukça eski ancak başarılı bir yapımdır. Deli dolu bilim adamı Dr. Brown zamanda yolculuğu mümkün kılan bir araba geliştirir. Bu makineyi ilk kullanan genç Marty ufak bir zamanlama yanlışıyla gelecek yerine geçmişe gönderilir.

Otuz yıl öncesine dönen Marty’nin burada yaptığı bir hamle, kendi kaderini ilginç bir noktaya sürükleyebilecek bir hataya sebebiyet verir. Artık Marty’nin yapması gereken tek şey kendi doğumunu bile engelleyecek bu hatayı bir şekilde düzeltmeye çalışmak olacaktır.

Ailecek izlenecek komedi filmleri arasında yer alan bu yapım aynı zamanda gelecekle ilgili yapılan filmlerin atasıdır.

Sizler için hazırladığımız Netflix aile filmleri listemizin sonuna geldik. Umarız ailenizin de sevebileceği bir film bulmanıza yardımcı oluruz. Keyifli seyirler. Ayrıca Netflix’te izleyebileceğiniz farklı içerikler için aşağıdaki yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.