Insomniac İmzalı Marvel’s Wolverine Duyuruldu (Video)

Spider-Man ve Ratchet & Clank gibi oyunları ile tanınan Insomniac Games, PlayStation Showcase sırasında sürpriz bir açıklama yaparak PS5 için geliştirdiği Marvel's Wolverine'i duyurdu.

Dün akşam Türkiye saati ile 23:00’da gerçekleşen PlayStation Showcase 2021‘i en hareketli geçiren stüdyolardan biri de Insomniac oldu. Sunum sırasında Marvel’s Spider-Man 2‘yi bizlere takdim eden firma, bir diğer Marvel karakteri Wolverine için de bir oyun geliştirdiğini duyurdu.

Yayınlanan Marvel’s Wolverine fragmanı, ünlü karakteri kovboy şapkasıyla yerle bir olan bir barda otururken görüyoruz. Oldukça kısa olan teaserda, Wolverine’in arkadan eli bıçaklı bir adamın yaklaşmasıyla ikonik pençelerini dışarı çıkardığına şahit oluyoruz.

Wolverine Oyunu, Diğer Marvel Oyunlarından Bağımsız Olacak

Marvel's Wolverine oyunu

Videoda oyuna dair başka bir ayrıntı yer almıyor, ancak PlayStation Blog‘da paylaşılan yazıda Marvel’s Wolverine’in “bağımsız bir oyun” olduğu ve Miles Morales‘in yaratıcısı Cameron Christian tarafından yönetildiği belirtiliyor. Ek olarak, geliştirmenin çok erken bir aşamada olduğu da oyuna dair verilen bilgiler arasında.

Marvel’s Spider-Man, Miles Morales DLC’si ve son olarak geliştirdiği Ratchet & Clank: Rift Apart ile muazzam bir başarı yakalayan Insomniac, rüştünü fazlasıyla ispat etti. Stüdyo ayrıca yukarıda belirttiğimiz gibi Marvel’s Spider-Man 2 üzerinde çalıştığını da duyurdu.

Marvel’s Wolverine Çıkış Tarihi Henüz Belli Değil

Wolverine oyunu

Wolverine oyunu için henüz bir çıkış tarihi paylaşılmadı. Dahası, oyunun türü de şimdilik bilinmiyor. PS5 özel oyunu olması beklenen Marvel’s Wolverine hakkındaki ayrıntıların yakın gelecekte belli olmasını umuyoruz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri tanıtım fragmanı ile başbaşa bırakalım.

Marvel’s Wolverine Duyuru Fragmanı:

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol