Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation Showcase 2021’de Neler Duyuruldu? Hepsini Özetledik

PlayStation Showcase 2021'de birçok heyecan verici oyun duyurusu ve halihazırda duyurulmuş birçok oyundan yeni detaylar öğrendik.

PlayStation Showcase 2021’de duyurulan tüm yeni oyunları ve duyurulmuş oyunlardan paylaşılan yeni bilgileri veya fragmanları sizler için derledik.

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake ve God of War 2: Ragnarok gibi yapımları görme şansı yakaladık.

PlayStation Showcase 2021’de Yer Alan Oyunlar

PlayStation Showcase 2021

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake Duyuruldu

Star Wars: Knights of the Old Republic’in yeniden yapımı PlayStation Showcase 2021’de duyuruldu. Klasiğin yenilenmiş sürümü, özel bir PS5 sürümü olarak yayınlanacak.

Bugünkü PlayStation Etkinliğinin lansmanında, görülmesi gereken bir şey oldu. Bunun nedeni, BioWare’in ikonik RPG oyunu olan Star Wars: Knights of the Old Republic’in yeniden yapımının duyurulmasıydı. Oyun, özel bir PlayStation 5 sürümünde piyasaya sürülecek. Aşağıdan ilk tanıtımı izleyebilirsiniz.

YouTube video

Alan Wake Remastered Çıkış Tarihi Açıklandı

PlayStation Showcase 2021 sırasında, yakında çıkacak olan Alan Wake Remastered‘dan kısa bir oynanış fragmanı gördük. Oyunun çıkış tarihini de öğrendik.

Alan Wake Remastered için oynanış fragmanı görme fırsatı yakaladık. Aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyunun resmi çıkış tarihi de açıklandı. Söylentiler doğrulandı, oyun 5 Ekim‘de PC, PS4, PS5, XOne ve XSX/S için çıkış yapacak.

YouTube video

Project Eve İçin İlk Fragman Yayınlandı

Project Eve’in ilk fragmanı PlayStation Showcase 2021’de gösterildi. Bu aksiyon macera RPG oyunu gelecek yıl piyasaya çıkacak.

Uzun zamandır beklenen oyunla ilgili ilk fragmanı gördük. İlk sunumlardan biri, kıyamet sonrası bir dünyada geçen RPG macera oyunu Project Eve için yeni bir fragmandı. Oyundan Güney Koreli bir stüdyo sorumlu ve oyun gelecek yıl PS5, XSX ve PC’de yayınlanacak.

YouTube video

GTA 5 Yeni Nesil Sürümü Çıkış Tarihi Açıklandı

PlayStation Showcase sırasında, GTA 5’in PS5 sürümünün çıkış tarihi açıklandı. GTA V’in aşırı popülerliği inkar edilemez. Oyun, yıllardır oyuncuların ilgisini çekmeyi başardı. Pek çok hayran bir sonraki bölüm için sabırsızlansa da Rockstar Games bu konuda sessizliğini koruyor. Bugünkü etkinlikte oyunun çevrimiçi moduyla birlikte mart 2022’de yenilenmiş bir sürümle PS5’e geleceğini öğrendik.

YouTube video

Marvel’s Guardians of the Galaxy’den Oynanış Videosu

Marvel’s Guardians of the Galaxy için yeni bir oynanış fragmanı PlayStation Showcase 2021 sırasında gösterildi. Oyun bu ekim ayında Windows PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch’te piyasaya sürülecek.

PlayStation Showcase’de sunulan oyunlardan biri de Marvel’s Guardians of the Galaxy oldu. Eidos Montreal, kendi adını taşıyan ekibin maceralarını anlatan çizgi romanların ve filmlerin karakteristik özelliği olan güzel manzaralar ve mizahla dolu oyunun yeni bir fragmanını gösterdi. Biraz hikaye anlatımı da vardı. Tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Tiny Tina’s Wonderlands Çıkış Tarihi Açıklandı

Borderlands serisinin geliştiricisi Gearbox Studio, Tiny Tina’s Wonderlands‘in çıkış tarihini açıkladı ve bugünün PlayStation Showcase’inde oyunun bir başka fragmanını yayınladı.

Borderlands’in geliştiricisi Gearbox’tan Tiny Tina’s Wonderlands adlı yeni bir oyun, gelecek yıl 25 Mart’ta çıkış yapacak. Oyun, RPG unsurlarına sahip bir yağmacı nişancı olacak ve bir fantezi dünyasında yer alacak. Oyun dört kişiye kadar kişiyle oynanabilecek. Oyun, geniş ve oldukça sıra dışı bir ateşli silah cephaneliği sunacak. Her şey büyük dozda mizah ve çizgi film gölgelendirme grafikleriyle renklenecek.

YouTube video

God of War Ragnarok Oynanış Fragmanı Yayınlandı

PlayStation Showcase 2021 sonunda God of War: Ragnarok‘un ilk fragmanını ortaya çıkardı. Serinin yeni bölümünde Kratos, birden fazla tanrıyla karşı karşıya gelecek.

Sonunda gördük. God of War: Ragnarok‘un ilk fragmanı bugünkü PlayStation Showcase’de sunuldu. Video etkileyici ve Santa Monica’nın yaklaşmakta olan oyunu için iştahları kabarttı. Barışı korumanın tek yolu savaş olacak ve o gün geldiğinde, Kratos birden fazla tanrıyla karşılaşacak. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Uncharted: Legacy of Thieves Collection PC’ye Gelecek

Bugünkü PlayStation Showcase, yeniden düzenlenen Uncharted 4: Thief’s End’i ve onun bağımsız genişlemesi olan Lost Legacy’yi içeren bir paket olan Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın bir fragmanını getirdi. Yapım, PC ve PS5’e gelecek.

Uncharted 4: Legacy of Thieves ve onun bağımsız genişlemesi The Lost Legacy’yi içeren Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın bir fragmanı, bugünkü PlayStation Showcase 2021’de gösterildi. Her iki oyun da görsel olarak elden geçirilecek. Remastered, gelecek yılın başlarında PS5 ve PC’de satışa sunulacak.

YouTube video

Marvel’s Spider-Man 2 Resmi Olarak Duyuruldu

PlayStation Showcase 2021 sunumu sırasında Marvel’s Spider-Man 2‘nin ilk fragmanını aldık. Dost mahalle süper kahramanı hakkındaki oyunun devamı, 2023’te PlayStation 5’te çıkacak.

PlayStation Showcase sunumunun bir parçası olarak, dünya çapında pek çok oyuncuyu kesinlikle mutlu eden birkaç fragman ve duyuru vardı. Bu grup, Insomniac tarafından geliştirilen ve ünlü süper kahramanla ilgili hit 2018 yapımının devamı niteliğindeki Marvel’s Spider-Man 2‘nin fragmanını içeriyordu. Oyunda karşımıza çıkacak karakterlerden biri de Spider-Man’in en ikonik rakiplerinden biri olan Venom olacak. Devam oyunundaki görünüşü, önceki oyunun sonu tarafından zaten gösterilmişti.

YouTube video

Game Ghostwire: Tokyo’dan Yeni Fragman Geldi

PlayStation Showcase 2021’de, Ghostwire: Tokyo için bu sefer başka bir oynanış fragmanı daha sunuldu. Tahmin edebileceğiniz gibi, iblisler tarafından istila edilen Japonya’nın karakterini mükemmel bir şekilde yansıtan karanlık bir atmosferde gördük. Oyun gelecek yıl PS5 ve PC için çıkacak.

YouTube video

Deathloop’tan Yeni Hikaye Fragmanı

PlayStation Showcase 2021, yeni çıkış yapacak oyunlardan oynanış videoları ile doluydu. Bunlardan biri, hikayeye daha yakından bir bakış sunan ve Arkane Studio’nun yaklaşan oyunundan bazı oynanışları gösteren Deathloop için yeni bir fragmandı. Aşağıda kontrol edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=6uERbqyh-Tc

Gran Turismo 7 Çıkış Tarihi Açıklandı

PlayStation Showcase 2021, Gran Turismo 7’nin kesin çıkış tarihini açıkladı. Oyun 2022’nin ilk çeyreğinde 4 Mart‘ta piyasaya çıkacak. Aynı vesileyle, oyun için yeni bir fragman da bize gösterildi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.