Marvel’s Wolverine Hakkında Yeni Detaylar Açıklandı

Wolverine'in Yaratıcı Yönetmeni Brian Horton, Wolverine oyununun yetişkin bir tona sahip olacağını söyledi.

Geçen hafta gerçekleşen PlayStation Showcase 2021‘de duyurulan Marvel’s Wolverine oyunu büyük bir heyecan yaratmıştı. Şimdiye dek, yayınlanan kısa tanıtım videosu dışında oyuna dair herhangi bir bilgimiz yoktu. Fakat Insomniac’ın PS5 özel oyununa ışık tutan bazı bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Marvel’s Wolverine hakkındaki en büyük sorulardan biri, nasıl bir tona sahip olacağıydı. Insomniac’ın hit oyunu Spider-Man’e mi benzeyecek, yoksa Miles Morales gibi bir yan projeden fazlası mı olacak? Oyunun kreatif direktörü Brian Horton, Twitter’da verdiği kısa ve öz cevap ile bu merakımızı nispeten giderdi.

Wolverine Oyunu, Bolca Kan ve Vahşete Sahne Olabilir

Wolverine oyunu

Horton, Marvel’s Wolverine‘in “yetişkin bir tona” sahip olacağını söyledi. Bu yanıt, Insomniac’ın PS5 özel oyununa yönelik iyi bir resim sunuyor. Wolverine oyunu, Spider-Man 2 ile birlikte geliştirilmiş olmasına rağmen başlı başına büyük bir proje gibi görünüyor.

Peki, Horton’un nitelendiği ‘olgun ton’ ne anlama geliyor? Belki de Hugh Jackman’ın son kez Wolverine karakterini canlandırdığı Logan filmine benzer bir olgunluktan söz ediliyor olabilir. Fakat yine de çok fazla ümitlenmemek gerekiyor. Zira Insomniac, mümkün olduğu kadar geniş bir oyuncu kitlesine satış yapmak için kendisini bu konuda sınırlandırabilir.

Marvel’s Wolverine Tanıtım Fragmanı

Öte yandan stüdyo, Marvel’s Wolverine’in Marvel Oyun Evreninin bir parçası olacağını onayladı. Bu yüzden Spider-Man’in tonundan çok da farklı olmamalı. Yalnızca PS5’e çıkacak olan Wolverine oyunu, henüz erken geliştirme aşamasında olduğu için 2023 yılına kadar piyasaya sürülmeyecek. Geçen haftaki PlayStation Showcase’de duyurulan diğer tüm oyunlara buradan göz atabilirsiniz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol