Marvel’s Spider Man 2 İçin Tasarlanan Özel PS5 Kontrolleri

Spider-Man 2 oyunu için tasarlanan özel bir kontrol yayınlandı

Insomniac Games ve Sony Interactive Entertainment dün iki devasa açıklamayla dünyayı şok etti. İlk önce Insomniac’ın Bria Horton ve Cameron Christian’ın öncülüğünde bir Wolverine oyunu yaptığını öğrendik. Bu ikili kısa süre önce Insomniac’ta Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’te birlikte çalıştı. Bu bomba gibi duyurunun ardından hızla bir başkası geldi; Insomniac ayrıca Marvel’s Spider Man 2 üzerinde çalıştığını ve 2023’te çıkacağını açıkladı.

Son dönemde oldukça trend olan kontrolör ve konsol fan sanatıyla ilgileniyorsanız muhtemelen sosyal medya fenomeni olan “Papa” olarak bilinen bir sanatçının çalışmalarına aşinasınızdır. Twitter ana sayfasına düşen ve kısa sürede trend olan en yeni tasarım Marvel’s Spider Man 2 için özel tasarlanan PS5 kontrol cihazı.

Marvel’s Spider Man 2 Hayranları Bu Tasarıma Oldukça İlgili

Marvel's Spider Man 2

Tasarım siyah ve kırmızı ön düğmelerinin hoş bir dokunuşuyla tamamlıyor. Papa’nın kreasyonlarının çoğu, not oyunlarının gerçek özüne hitap edecek şekilde hayranlarının ağzını açık bırakacak kadar güzel. Olurda fiyatı makul olursa oldukça hayran tarafından alınacak gibi duruyor.

Sony PS4 döneminde Spider-Man için oldukça fazla özel tasarım içerik piyasaya sürmüştü. Spider-Man’e özel çıkan PS konsolu bir yana kontroller ve içerikler ile birçok hayranın beğenisini kazandı. Marvel’s Spider-Man 2 duyurulduğu gün itibari ile hayranlar bu tarz birçok çalışma bekliyor. Umarız ki Sony tekrardan bu şekilde tasarımlara gider.

spidey4

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol