Marvel’s Spider-Man 2, Karanlık Bir Oyun Olacak

Insomniac'ın Spider-Man devam oyunu, serideki önceki oyunlardan çok daha karanlık olacak.

Marvel Games başkan yardımcısı yaratıcı Bill Rosemann’a göre, Marvel’s Spider-Man 2, geliştirici Insomniac Games’in serideki ilk oyunundan daha karanlık olacak.

This Week In Marvel Podcast‘indeki bir röportajda Rosemann, hayranların şu anda 2023’te çıkması planlanan PlayStation 5’e özel devam oyunundan neler bekleyebileceğini açıkladı.

Spider-Man 2

Spider-Man 2 Hakkında Yeni Detaylar

Rosemann, “İlk Örümcek Adam oyunu Star Wars ise, Örümcek Adam 2 bir nevi İmparatorluk olacak, oyun fazlasıyla karanlık bir tema işleyecek” dedi.

Belki de yaklaşan devam oyunu için Venom’un konu alınacağı göz önüne alındığında bu pek de sürpriz değil. Bununla birlikte Rosemann, Marvel’s Spider-Man 2‘nin, birden fazla geri dönen karakter ve baştan sona yeniden ortaya çıkan hikaye bölümleriyle ilk oyunun hikayesinin bir devamı olduğunu vurguladı.

Ayrıca oyunla ilgili yeni bilgiler paylaştı ve Peter Parker ve Miles Morales kostümlerinin ilk göründükleri andan itibaren nasıl biraz değiştiğini açıkladı. Örneğin, Peter’ın takımında renkler, diğer küçük değişikliklerle birlikte daha koyu bir kırmızıya dönüştü.

Rosemann, güncellemelerle ilgili olarak “Ekip kostümler üzerinde o kadar harika bir iş çıkardı ama şimdi Playstation 5 ile birlikte kostümleri ve dokuları güncellemek için ne yapabileceğimiz üzerinde hala çalışıyoruz” dedi.

Tabii ki Marvel’s Spider-Man 2, Sony’nin son PlayStation etkinliğinde Marvel’in gösterdiği tek Marvel oyunu değildi. Etkinlikte yine Insomniac’ın geliştirdiği Marvel’s Wolverine‘i de gördük.

Rosemann, hayran tepkilerini izlemenin harika olduğunu söyledi ve kartal gözlü izleyiciler tanıtım fragmanında birkaç Paskalya Yumurtası bulmuş olsa da, keşfedilecek daha çok şey olabileceğini söyledi. Marvel’s Wolverine, PS5’e özel olacak, ancak henüz bir çıkış tarihi yok.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol