Eski Marvel Kahramanları, Apple Filminde Yeniden Bir Araya Geliyor

Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) eski yıldızları Scarlett Johansson ve Chris Evans, Deadpool serisinin yazarları tarafından kaleme alınan Apple’ın yeni filminde yeniden bir araya gelecek.

Marvel Sinematik Evreni’nde (MCU) bir dönemin sonunu simgeleyen Avengers Endgame, orijinal Avengers altılısından üçünün vedasına sahne olmuştu: Iron Man (Robert Downey Jr.), Captain America (Chris Evans) ve Natasha Romanoff (Scarlett Johansson)

Tabii, bu durum eski Marvel yıldızlarının aynı filmde yeniden buluşmasına engel değil. Deadline’ın haberine göre Evans ve Johansson, romantik-aksiyon türündeki Ghosted adlı yeni Apple filminde başrolü paylaşacaklar.

Marvel’ın Eski Yıldızları Evans ve Johansson, “Ghosted” Filminde Başrolü Paylaşacaklar

marvel kahramanları

Yönetmen koltuğunda, kariyeri boyunca beğeni toplayan çok sayıda yapıma imza atan Dexter Fletcher’ın oturduğu film, Deadpool serisi ve Zombieland’in yazarları Paul Wernick ve Rhett Reese tarafından kaleme alınıyor.

Aynı zamanda Wes Anderson’un yeni filminde rol alacak olan Scarlett Johansson, üç Avengers filmi, Captain America: Winter Soldier ve Captain America: Civil War’da Chris Evans ile birlikte çalıştı.

Başrolünde olduğu Black Widow’un telif hakları konusunda Disney ile davalık olan Johansson, Marvel sonrası projelerine bir yenisini daha eklemiş oldu. Ghosted adındaki film hakkındaki ayrıntılar şu an için yok denecek kadar az, ancak belli olduğu takdirde sizlerle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Dilerseniz, 2021 yılında vizyona girecek devam filmlerinden oluşan listemize göz atabilirsiniz. Ayrıca bu yıl sinemalarda olacak Marvel filmlerini de şuraya bırakalım.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol