Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Mafia 2 Türkçe Yama Kurulumu (2022)

Hem Mafia 2 hem de Mafia 2 Definitive Edition Türkçe yamalarını tek içerikte birleştirdik ve kurulum aşamalarını anlattık.

Mafia 2 Türkçe yama nasıl yapılır soruları artmaya başladı. Biz de bu kafa karışıklığını gidermek için güncel indirme linkleri ile detaylı bir kurulum rehberi hazırlamaya karar verdik. Hem oyunun eski sürümünün hem de Definitive Edition sürümünün yamalarını ayrı ayrı içeriğe dahil ettik.

Mafia 2 Definitive Edition Türkçe yama Steam ve Epic Games uyumlu olarak paylaştık. Bunun yanı sıra eski sürüm olan oyunun da yamasının da oyunun son sürümü ile uyumlu olduğunu belirtelim. İlk olarak eski sürüm yama kurulumu daha sonra ise yeni sürümün Türkçe yama kurulumunu detaylı olarak anlatacağız. Gelin dilerseniz lafı uzatmadan konuya girelim.

Mafia 2 Türkçe Yama Kurulumu 2022

Mafia 2 Türkçe Yama Kurulumu (2022)

Oyunun Türkçe yaması ile menü, görevler ve alt yazılar dahil olmak üzere tüm oyun yüzde 100 olarak çevrildi. Türkçe yama içeriğine oyunun tüm ek paketleri dahil. Eğer Jimmy’s Vendetta, Joe’s Adventures ve Betrayal of Jimmy ek paketlerine sahipseniz, onlar da tamamen Türkçe olarak çevrildi. Kurulum adımları ise şu şekilde olmalı:

 • Öncelikle Mafia 2 Türkçe yama dosyasını bu bağlantıya tıklayarak indirin.
 • İndirdiğiniz arşiv içerisindeki dosyaları masaüstüne çıkartın.
 • Mafia_2_Turkce_Yama ve Mafia_2_DLC_Turkce_Yama isimli iki adet dosya göreceksiniz.
 • Oyununuzda ek paketler yok ise ilk dosyayı, ek paketler var ise DLC yazan dosyayı açın.
 • Program açıldıktan sonra oyunun kurulu olduğu klasörü seçin.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra oyununuz Türkçe olacak.
 • Oyuna girip ayarlar kısmından Türkçe altyazıları aktif etmeyi unutmayın!

NOT: Mafia 2 Türkçe yama ek paketlerinin kurulumu tamamlanmazsa, oyunun kurulu olduğu yerde ‘Mafia II DLC Paketleri’ isimli bir dosya göreceksiniz. İçerisindeki dlcs klasörünün içindeki bütün dosyaları kopyalayıp dosyaları Mafia II/pc/dlcs klasörünün içerisine atarsanız sorun çözülecek.

Mafia 2 Definitive Edition Türkçe Yama 2022

Mafia 2 Türkçe Yama Kurulumu (2022)

Mafia 2 Türkçe yama nasıl yapılır adımlarını yukarıda anlattık. Sıra geldi Mafia 2 Definitive Edition Türkçe yama kurulumuna. Bu oyunun da çevirisi tamamlandı ve güncel sürüm olarak uyarlandı. Türkçe yama yine tamamen oyunun en güncel sürümleri ile yani Steam ve Epic Games ile tamamen uyumlu. Ayrıca tüm ek paketler de tamamen çevrildi.

Bu yama kurulum adımlarını uzun uzun anlatmayacağız çünkü çok kolay ve yalnızca tek bir şey yapmanız gerek. İndirdiğiniz arşivinde içerisinde yer alan ‘pc’ isimli dosyayı oyunun kurulu olduğu yere atmak ve değiştirilsin mi sorusuna evet cevabını vermek. Bu şekilde yama kurulumu tamamlanmış olacak. Mafia 2 Definitive Edition Türkçe yama 2022‘yi bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Mafia 2 Türkçe yama kurulumu adımları bu şekildeydi. Yukarıdaki linklerden indirdiğiniz çevirileri, anlattığımız adımları uygulayarak kurduğunuz taktirde iki oyunu da yüzde 100 Türkçe olarak deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca diğer oyun yamalarına da göz atmayı unutmayın:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.