Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Papers Please Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Papers Please Türkçe yama kurulumu nasıl yapılır ve Türkçe yama nasıl indirilir sizlere açıkladık.

Papers Please Türkçe yama nasıl yapılır diye soruyorsanız, tüm indirme ve kurulum adımlarını tek tek açıkladık. Papers Please alışılmadık bir mantık oyunu ve komünizmin hicivli bir eleştirisi olarak piyasaya çıktı ve çok büyük ses getirdi. Oyun aynı zamanda Lucas Pope’un ilk ticari projesi olarak çıktı ve bir kısa filmi bile çekildi.

Steam‘de 18 TL karşılığında satın alabileceğiniz oyunu resmi Türkçe çevirisi maalesef yok. Bu yüzden Papers Please Türkçe yama nasıl yapılır makalesi hazırladık ve Türkçe yama kurulum aşamalarını detaylıca açıkladık. Arstotzka adlı kurgusal bir komünist ülkede geçen bu macerayı tamamen Türkçe bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Papers Please Türkçe Yama Nasıl Yapılır?

Papers Please Türkçe Yama Nasıl Yapılır

Yerel bir gümrük servisinin yeni çalışanı olan genç bir subay olarak oynuyoruz. Anavatanımız yakın zamanda komşusu Kolechia ile 6 yıllık bir savaşı sona erdirdi. Barış anlaşmasının bir parçası olarak, her iki taraf da sınır kapısının Grestin kasabasının tam ortasında yer alması konusunda anlaştı. Bundan sonraki maceranız Papers Please Türkçe yama nasıl yapılır makalemiz sayesinde tamamen Türkçe olacak.

  1. Öncelikle bu bağlantıya tıklayarak Papers Please Türkçe yama zip dosyasını indirin.
  2. İndirdiğiniz zip dosyasını direkt olarak \PapersPlease\loc içerisine atın. (İçerisindeki çıkartmadan, zip dosyasını atın.)
  3. Oyun artık Türkçe oldu, tek yapmanız gereken oyuna girip Ayarlar kısmından Türkçe’yi seçmek olacak.

Yamanın yalnızca Steam sürümü veya oyunun en güncel sürümüyle uyumlu olduğunu belirtelim. Oyunu GOG üzerinden satın aldıysanız maalesef Türkçe yama o sürümle uyumlu değil. Son olarak Papers Please Türkçe yamanın çevirmenleri OyunCeviri ekibinin üyeleri Ömer Yiğit ve Berkay Şahinoğlu‘na çok teşekkür ediyoruz.

Biz yalnızca Papers Please Türkçe yama nasıl yapılır makalesi hazırladık ve yamanın kurulumuna yardımcı olmak istedik. Çeviriye dair tüm çalışma ve emek OyunCeviri ekibine ait.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.