Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Joker 2’de Harley Quinn’i Lady Gaga Oynayabilir

Amerikalı ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga, Joker 2'de Harley Quinn karakterini canlandırmak için Warner Bros. ile masaya oturdu.

Oscar ödüllü A Star is Born’daki performansıyla büyük bir takdir toplayan Lady Gaga, DC dünyasına adım atıyor olabilir. The Hollywood Reporter (THR) tarafından aktarılan bilgilere göre ünlü şarkıcı ve oyuncu, Joker 2‘de Harley Quinn karakterini canlandırmak için Warner Bros. ile görüşmelerde bulunuyor.

2019’da vizyona giren Joker’in yönetmeni Todd Phillips, geçtiğimiz hafta Joker: Folie à Deux başlıklı devam filminin senaryosunu Instagram hesabından paylaşmıştı. Nadir görülen bir zihinsel rahatsızlık olan Folie à Deux, genellikle aynı ailenin üyeleri olan iki veya daha fazla kişiyi etkiliyor.

Lady Gaga Harley Quinn’i Canlandırabilir

joker 2 lady gaga harley quinn

THR’nin haberinde, Phillips ve Warner Bros.’un diğer DC karakterlerini kullanıp kullanmama konusunda kesin bir karara varmadıkları belirtiliyor. Suicide Squad, Birds of Prey ve The Suicide Squad olmak üzere üç filmde karşımıza çıkan Harley Quinn, DC Genişletilmiş Evren’de Margot Robbie tarafından canlandırılıyor. Fakat Joker, bu filmlerle aynı evreni paylaşmadığı için yeni bir Harley Quinn görebiliriz.

Başrolünde Joaquin Phoenix‘in olduğu ilk Joker filmi, 80’lerde geçiyor ve Arthur Fleck’in Suçun Palyaço Prensi lakabını almadan öncekini şiddet dolu geçmişini gözler önüne seriyor. Filmde Batman yer almamasına rağmen bir sahnede Bruce Wayne’in küçüklüğü de gösteriliyor.

Joker 2 Filminin Müzikal Olabileceği Söyleniyor

Joker Folie à Deux

Kanlı şiddet sahneleri nedeniyle 18+ olarak derecelendirilen DC Comics uyarlaması, dünya genelinde 1,07 milyar dolar gişe hasılatı elde etti. Phoenix ise filmdeki olağanüstü performansıyla En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kazandı.

Ünlü aktör Joker 2 için bir kez daha kamera karşısına geçecek. Müzikal olabileceği söylenen filmde Lady Gaga‘yı Harley Quinn olarak izleyip izlemeyeceğimiz ise büyük bir merak konusu. DC filmleri izleme sırası hakkındaki yazımıza baktınız mı? Ayrıca DC animasyon filmleri izleme sırasını merak edenleri de böyle alalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.