Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Suçun Palyaço Prensi Geri Dönüyor: Joker 2 Resmen Duyuruldu

2019 yapımı Joker filminin senaristi ve yönetmeni Todd Phillips, sosyal medyadan yaptığı açıklamada devam filmi üzerinde çalıştığını doğruladı.

Joaquin Phoenix’in olağanüstü performansı ile En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kazandığı Joker, devam filmi ile geri dönüyor. Yazar ve yönetmen Todd Phillips, kişisel Instagram hesabından Joker 2 üzerinde çalıştığını doğrulayan bir senaryo kapağı fotoğrafı paylaştı. Phoenix’in senaryoyu okurken çekilmiş bir resmini de yayınlayan Phillips, müthiş bir heyecan yarattı.

Görünüşe göre Joker 2’nin adı Folie à Deux olacak. Suçun Palyaço Prensi rolünde ise bir kez daha Phoenix’i izleyeceğiz. Devam filminin konusu ise halen büyük bir sır. Senaryonun başlığı olan Joker: Folie à Deux, genellikle aynı aileden iki veya daha fazla kişiyi etkileyen zihinsel bir bozukluğa atıfta bulunan psikolojik bir terimdir.

Joker 2: Folie à Deux Senaryosu Hazır!

joker 2

İlk filmin konusuna ve Thomas Wayne’in Joker’in gerçek babası olabileceğine dayanarak, bu filmde Batman‘in de yer alması bekleniyor. Tabii, Joker 2 de ilk film gibi DC sinematik evreninden bağımsız olacak. Şu anda Batman’i beyaz perdede Robert Pattinson canlandırıyor. Fakat Pattinson yerine başka bir Batman görmemiz kuvvetle muhtemel.

Ayrıca The Batman‘in son sahnesinde Barry Keogan tarafından canlandırılan yeni Joker‘i görmüştük. Kısacası her iki film de kendi zaman çizelgesine ve anlatısına sahip olduğu için kesişmeyecektir. Yeni Joker filminin çıkış tarihi ve konusunun ne olacağını kesin olarak öğrenmek için biraz daha beklememiz gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.