Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

James Bond: No Time to Die, Gişede 100 Milyon Doları Aştı

Yeni James Bond filmi 'Ölmek İçin Zaman Yok', pandemi döneminde uluslararası pazarlarda 100 milyon dolardan fazla gişe hasılatı elde eden ilk film oldu.

Yeni James Bond filmi No Time to Die (Ölmek İçin Zaman Yok), uluslararası gişede beklenenden daha iyi gidiyor. 30 Eylül’de İngiltere dahil bazı ülkelerde vizyona giren yapım, şu ana kadar 112,9 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Daniel Craig’in oynadığı son Bond filminin açılış hafta sonunda yaklaşık 90 milyon dolar kazanacağı tahmin ediliyordu.

Deadline’ın haberine göre Ölmek İçin Zaman Yok, pandemi döneminde uluslararası pazarlarda 100 milyon dolardan fazla kazanan ilk film oldu. İkonik aksiyon serisinin 25’inci halkası, 8 Ekim’de ABD’de ve bu ayın sonlarında Çin’de vizyona gireceğinden, önümüzdeki günlerde ve haftalarda kasasını dolduracaktır.

Ölmek İçin Zaman Yok, Daniel Craig’in Son James Bond Filmi Olacak

james bond ölmek için zaman yok

Tahmin edildiği gibi James Bond, kendi evi olan İngiltere’de açılış hafta sonunda 30 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Söz konusu kazanç, No Time to Die’ı tarihin en yüksek hasılat yapan Bond filmi Skyfall’un önüne koyuyor. 2021’in bir başka beklenen filmi Venom: Let There Be Carnage de bu hafta sonu vizyona girmiş ve açılış hafta sonunda pandemi döneminin en yüksek hasılat yapan filmi ünvanını Black Widow’un elinden almıştı.

2005 yapımı Casino Royale filminden bu yana 007 rolünde izlediğimiz İngiliz aktör Craig, 1 Ekim’de izleyicilerle buluşan Ölmek İçin Zaman Yok ile karaktere veda etti. James Bond karakterini canlandıracak bir sonraki oyuncunun arayışına 2022 yılında başlanacak. Yeni Bond filmi, MGM’yi bu yılın başlarında 8.45 milyar dolara satın alan Amazon’un ilk filmi olacak.

James Bond karakteri için isimi geçenler arasında Idris Elba, Tom Hardy ve Regé-Jean Sayfası gibi aktörler bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde, yeni Bond’un bir kadın olmasının gerekip gerekmediği konusuna değinen Craig, “James Bond kadar iyi başka roller varken, bir kadın oyuncu neden James Bond’u oynasın ki?” ifadelerini kullanmıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.