Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Game of Thrones Dizisi House of the Dragon’dan İlk Fragman!

Game of Thrones'taki olaylardan 200 yıl öncesinde geçen House of the Dragon dizisinden ilk fragman geldi.

Dört gözle beklenen Game of Thrones devam dizisi House of the Dragon fragmanı nihayet yayınlandı. HBO’nun sekiz sezonluk destanından 200 yıl önceki olayları konu alan spin-off, yıllar içinde büyük bir çöküş yaşayan Targaryen Hanedanı’na odaklanıyor.

Bizi yeniden Westeros’a götüren House of the Dragon fragmanı, içindeki öğeler, renk, tema ve karakter itibarıyla Game of Thrones’a dair sevdiğimiz pek çok şeyi barındırıyor. Ayrıca bir Game of Thrones devam dizisinden beklenebileceği üzere seride bolca entrika, savaş ve dövüş sahnesi de göreceğiz.

Game of Thrones Devam Dizisi, 2022 Yılında Yayınlanacak

House of the dragon fragmanı yayınlandı

Dizide Demir Taht’ta oturan kişi Paddy Considine tarafından canlandırılan Viserys Targaryen olacak, ancak arka planda pek çok komplonun yaşanacağını düşünürsek, tahtını koruması son derece güç olacak. Viserys’in yerine oturmak isteyen kişilerden biri, elbette Matt Smith’in hayat verdiği Daemon Targaryen olacak.

Diğer House of the Dragon oyuncuları arasında, Rhaenyra Targaryen rolünde Emma D’Arcy, Alicent Hightower rolünde Olivia Cooke, Otto Hightower rolünde Rhys Ifans, Corlys Velaryon rolünde Steve Toussaint, Sör Laenor rolünde John Macmillan ve Sör Vaemond Velaryon rolünde Wil Johnson bulunuyor.

game of thrones devam dizisi house of the dragon

Game of Thrones devam dizisi House of the Dragon, 2022 yılında HBO Max‘te yayınlanacak. Bugün yapılan açıklamada, dijital yayın platformunun önümüzdeki yıl içinde Türkiye’de hizmete gireceği belirtildi. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri House of the Dragon fragmanı ile başbaşa bırakalım.

House of the Dragon Fragmanı:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.