Horizon Forbidden West PS4 Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

Horizon Zero Dawn'ın devamı olan Horizon Forbidden West, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için en çok beklenen yapımlar arasında. Oyunun eski nesil konsolda nasıl görüneceğini öğrendik.

Horizon Forbidden West PS4 sürümü için yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Neredeyse PlayStation 5’in sunduğu grafikler kadar güzel görünen oyunun yeni ekran görüntüleri kullanıcıları büyüledi. Oyunun görüntüleri şimdiye kadar sadece PlayStation 5 üzerinden gösterildiği için bu görseller özellikle önemli.

Horizon Forbidden West, selefi Zero Dawn’ın 2017’de büyük bir başarı elde etmesinin ardından duyuruldu. Şaşırtıcı derecede benzersiz bir hikaye, sürükleyici bir savaş mekaniği ve keşfedilecek yemyeşil bir dünya ile seri oyuncuların beğenisini kazanmayı başardı. Horizon Forbidden West PS4 sürümünün nasıl görüneceği merak ediliyordu ancak görünüşe göre hayal kırıklığına uğramayacağız.

Horizon Forbidden West 1

Horizon Forbidden West, Gamescom’s Opening Night Live sırasında nihayet açıklanan bir tarih olan 18 Şubat 2022‘de yayınlanacak. Oyun aynı anda PlayStation 4 ve 5’te çıkacak; Başlangıçta ücretsiz bir PS4’ten PS5’e yükseltme almayacaktı ancak Sony yoğun eleştirilerin ardından geri adım attı.

Oyun başlangıçta 2021 tatil sezonunda piyasaya sürülecek olsa da, Guerrilla Games, COVID-19 pandemisinin üretimi yavaşlattığını belirtti. Bazı hayranlar gecikmeden dolayı hayal kırıklığına uğradı, ancak ekstra süre Horizon Forbidden West PS4 sürümünün daha iyi optimize edilmesi gibi konularda oyuncuların lehine olacak.

Horizon Forbidden West PS4 Ekran Görüntüleri

Horizon Forbidden West PS4
Horizon Forbidden West PS4
Horizon Forbidden West PS4

Ayrıca Horizon Forbidden West’te düşman çeşitliliği ilk oyundan çok daha fazla olacak. Bunun yanı sıra hepsinin yapay zekası da çok daha gelişmiş olacak. Son olarak oyunda Gwent benzeri bir kart oyunu bulunacağını da öğrendik.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol