Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hogwarts Legacy Nintendo Switch için Onaylandı

Warner Bros. Interactive, yaklaşmakta olan Hogwarts Legacy isimli aksiyon RPG oyununun Nintendo Switch'e de geleceğini doğruladı.

Hogwarts Legacy ilk olarak PlayStation Future of Gaming Showcase sırasında ortaya çıktı ve bu da birçok kişinin yanlış bir şekilde oyunun PlayStation’a özel olacağına inanmasına neden oldu. Daha sonra oyunun PlayStation’ın yanı sıra PC ve Xbox platformlarına da geleceği açıklanmıştı ve şimdi listeye bir sistem daha eklenmiş durumda.

Hogwarts Legacy State of Play sunumundan kısa bir süre sonra Warner Bros. Interactive, oyunun yalnızca PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X‘e değil, aynı zamanda Nintendo Switch’e de geleceğini doğruladı. Oyunun grafikleri Nintendo’nun cihazına kıyasla biraz yüksek, bu yüzden Switch’te tam olarak nasıl çalışacağı bu noktada belirsizliğini koruyor. Bununla birlikte, Switch sürümünün yalnızca Bulut üzerinden oynanabileceğinden bahsedilmedi, bu nedenle geliştiricilerin bir şekilde hem dijital hem de fiziksel olarak mevcut olacak uygun bir yerel Switch sürümü hazırladıkları da gelen bilgiler arasında.

Hogwarts Legacy 2022 Yılında Çıkış Yapacak

Hogwarts Legacy

Hayranların kafasını karıştıran tek şey oyunun platformları değildi. Hayranların State of Play sunumunda mobil oyunlarda görülen zamanlayıcıları andıran çok sayıda zamanlayıcı tespit etmesinden sonra, Hogwarts Legacy’nin oyun içi satın alımlara sahip olup olmayacağı konusunda da bazı kafa karışıklıkları vardı. Harry Potter mobil oyunlarının bazı kötü şöhretli oyun içi satın alımları mevcut, bu yüzden bazılarının yeni oyunun onları hayranların zamanlayıcıları hızlandırmak için kullanacağını varsayması anlaşılabilir ancak, daha sonra Hogwarts Legacy’nin herhangi bir mikro-işlem içermeyeceği açıklandı.

Avalanche Software, oyunda herhangi bir mikro dönüşüm olmayacağını doğrulamanın yanı sıra, çok oyunculu olma olasılığı konusunda da oyuncuların gönüllerine su serpti. Geliştiriciler tarafından onaylandığı gibi, Hogwarts Legacy çok oyunculu olmayacak ve bu yıl piyasaya çıktığında kesinlikle tek oyunculu bir oyun deneyimi olacak. Hogwarts Legacy oynanışı şu ana kadar umut verici görünüyor, bu yüzden oyunun beklentileri karşılayıp karşılamadığını görmek kesinlikle ilginç olacak. Oyun; PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X için 2022’de çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.