Henry Cavill, Red Dead Redemption 2’nin Filme Uyarlanmasını İstiyor

The Witcher dizisinin yıldızı Henry Cavill, Red Dead Redemption 2'nin filme uyarlanması halinde harika olabileceğini söylüyor.

The Witcher 2. sezonunun tanıtımı için İspanya’nın başkenti Madrid’de bulunan Henry Cavill, GameReactor ile bir röportaj gerçekleştirdi. Sohbet sırasında ünlü oyuncuya, hangi video oyunun bir Netflix filmine veya dizisine dönüşmesini istediği soruldu.

“Red Dead Redemption 2 oynamaya başladım ve bundan gerçekten zevk alıyorum. Dolayısıyla böyle bir şeyi bir filme dönüştürmenin eğlenceli olacağını düşünüyorum” diyen İngiliz aktör, 2018’de piyasaya sürülen Rockstar oyununu oynamak için biraz geç kaldığını ancak arayı kapatmaya çalıştığını söyledi.

Henry Cavill: RDR2 Harika Bir Uyarlama OIabilir

henry cavill red dead redemption 2 film

Video oyun tarihinin en özel yapımlarından olan The Witcher’ın dizi uyarlamasında Geralt of Rivia karakterini canlandıran Henry Cavill, daha önceki bir röportajında Mass Effect dizisinde yer almayı çok istediğini belirtmişti.

İngiliz aktör, bu yılın başlarında yayınlanan Zack Snyder’s Justice League‘de yeniden Superman karakterine geri dönmüştü. Aynı zamanda Netflix filmi Enola Holmes‘da da oynayan Cavill, devam filminin çekimlerini kısa süre önce tamamlamıştı.

Gelecek yıllarda Netflix’te yayınlanacak oyun uyarlamalarına buradan göz atabilirsiniz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol