Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

HBO Max Sherlock Holmes Dizisi Yapıyor

Marvel evreninde canlandırdığı Iron Man karakteri ile tanınan Robert Downey Jr., dijital yayın platformu HBO Max için Sherlock Holmes evreninde geçen bir dizi geliştiriyor.

Daha önce Sherlock Holmes filmlerinde ikonik İngiliz dedektife hayat veren Robert Downey Jr., dijital yayın platformu HBO Max‘te erken geliştirme aşamasında olan iki yeni Sherlock Holmes dizisinin baş yapımcılığını üstlenecek. The Hollywood Reporter‘ın aktardığı bilgilere göre ünlü oyuncunun projelerde yer alıp almayacağı henüz belli değil.

Bahsi geçen dizilere dair şimdilik somut bir detayın olmaması, birçok soruyu havada bırakıyor. Örneğin, dizilerin merkezine alacağı hikaye veya aynı zaman diliminde geçip geçmeyecekleri bilinmiyor. Ayrıca Sherlock Holmes dizilerinin birbirine bağlı mı olacağı yoksa bağımsız olarak mı ilerleyeceği gibi sorular da cevap bulmayı bekliyor.

Sherlock Holmes Dizileri Erken Geliştirme Sürecinde

sherlock holmes dizi

Fakat bunların ötesinde asıl merak edilen konu, Downey Jr.’ın yeniden Sherlock Holmes karakterini canlandırıp canlandırmayacağı olsa gerek. Ünlü aktör, biri 2009 ikincisi ise 2011 yapımı olan iki filmde ünlü dedektife hayat verdi. Guy Ritchie tarafından yönetilen serinin üçüncü devam halkasının çekileceği açıklandı, ancak şu ana kadar somut bir ilerleme kaydedilemedi.

Downey Jr.’ın baş yapımcılığını üstlendiği Sherlock Holmes dizileri, şu anda erken geliştirme aşamasında. Oyuncu kadrosu, çıkış tarihi ve senaryo gibi ayrıntılar netleştiği takdirde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Öte yandan HBO Max Türkiye için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Geçtiğimiz şubat ayında yapılan atama ile platformun Türkiye genel müdürlüğüne Barış Zavaroğlu getirilmişti. Şu anda Amerika ve Avrupa’da 46 bölgede faaliyet gösteren streaming platformu, 2022’de Türkiye dahil 21 Avrupa ülkesinde daha yayına başlayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.