Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

HBO Max Türkiye Genel Müdürü Belli Oldu

2022 yılında ülkemizde faaliyete geçecek olan dijital yayın platformu HBO Max'in Türkiye Genel Müdürü Barış Zavaroğlu oldu.

HBO Max Türkiye pazarına yönelik hamlelerine devam ediyor. Variety’nin haberine göre 2022 yılında faaliyete geçeceği ülkeler arasına Türkiye’yi de ekleyen streaming platformu, genel müdür olarak Barış Zavaroğlu‘nu atadı. Daha önce Turkcell TV+, Fox Türkiye ve Disney’de üst düzey yöneticilik yapan Zavaroğlu, HBO Max Türkiye‘nin yerel içerik üretim stratejisini şekillendirecek.

HBO Max’in Türkiye’deki faaliyetlerini ve büyümesini denetleyecek olan Zavaroğlu, HBO Max EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) Genel Müdürü Christina Sulebakk’a rapor verecek. Sulebakk yaptığı açıklamada, “Stratejik açıdan önemli bir pazarda lansmana ve büyümeye hazırlanırken Barış bize önemli bir zamanda katılıyor. Avrupa’daki aşamalı dağıtımımızın bir parçası olarak uzmanlığı ve liderliği çok önemli olacak” dedi.

HBO Max Türkiye 2022’de Geliyor

hbo max türkiye genel müdürü

Zavaroğlu ise HBO Max‘in geniş içerik yelpazesiyle dünya çapında yayılırken önemli bir ivme kazandığını söyledi. şu anda Amerika ve Avrupa’da 46 bölgede faaliyet gösteren platform, 2022’de Türkiye dahil 21 Avrupa ülkesinde daha hizmete geçecek.

HBO Max’in Türkiye’de nasıl bir rota çizeceği, hem kendi geleceği hem de ülkemizde hizmet veren Netflix, BluTV ve Prime Video gibi platformlar için büyük önem taşıyor. Hem film hem de dizi yönünden muazzam derinlikteki bir yelpazeye sahip olan akış servisi, rekabetçi bir fiyat belirlemesi halinde cazibesini artırabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.