Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys Sonic Etkinlik Videosu Sızdırıldı

Ücretsiz oynanabilir olmasından 48 saat sonra 20 milyon oyuncuya ulaşan Fall Guys, yeni işbirliği yapıyor. Sonic ile yapılacak işbirliğinin videosu bir YouTube kanalından sızdırıldı.

Uzun süredir dedikodusu yapılan Fall Guys ve Sonic işbirliği etkinliğini gösteren bir video internete sızdırıldı. Fall Guys Leaks YouTube kanalında sergilenenen videoda, yepyeni bir harita ve yeni mekanikler yer alıyor. İki dakikalık bir uzunluğa sahip olan video yeteri kadar detay içermese de Bean Hill‘e bir göz atıyoruz.

Bazı oyuncular videoyu izlediklerinde hayal kırıklığına uğradı ancak Sonic’in klasik haritasının parlak, çok renkli karışımı battle royale oyununda oynamayı sevdiğimiz bean-tastic sahneleri gibi görünüyor. Şimdilik bir açıklama gelmedi ve Mediatonic henüz sızıntıyı doğrulamadı ancak reddetmedi de.

Fall Guys Sonic Etkinliği Beğenilmedi

Fall Guys Sonic

Oyun için Epic Games’e ihtiyacınız olsa da; Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC’de Epic Online Services aracılığıyla artık tüm sürümlerde çapraz oyun desteği mevcut. Giriş yapmak ve eğlenmeye başlamak için tüm platformlarda hesap açın. Oyun tüm platformlarda oynaması ücretsiz hale geldikten sonraki 48 saat içinde 20 milyon oyuncuya ulaştı.

Free For All olarak adlandırılan Sezon 1’in, oyunun ikonik fasulyelerini bir dev haline getiren en komik sezon olduğu söyleniyor. Ancak tüm oyuncular değişikliklerden memnun değil. Bazı Fall Guys hayranları, maçları kaybetmenin fasulyelerini kazanmaktan daha hızlı yükseltme yaptığını belirtiyor. Bundan dolayı Mediatonic, oyunculardan özür diledi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.